2726
عنوان

مصرف شیر خشک آپتامیل

450 بازدید | 11 پست
من نی نی امدحساسیت به شیر گاوی داره دکتر اینذشیر رو داده بدمزست و زیاد نمیخوره چی کار کنم دکتر گفت شیرین کن کمی شکر میریزم مینرسم زیاد شیرین کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آپتامیل که شیر بد طعمی نیست خیلی بچه ها میخورن پسر من نان رو قبول نکرد پسر من کلا ریزه ولی آششنامون دخترش اپتامیل میخورد ماشالا از تپلی دکتر بهش رژیم داد تو نوزادی ربطی نداره
سمیرا خانم بر حسب سن نی نی یه اپتامیل بیشتر که نست مدل مختلف نداره اون اپتامیلهای خاص هم برحسب تجویز دکتر باید بدی مثلا برای بچه نارس یه مدله.برای فلاکس یه مدل ولی برای حالت عادی تا 6ماه آپتامیل1 بین 6و یکسال آپتامیل 2 و بعدش 3

عزیزم آپتامیل عالیه احتمالا شما از این آپتامیل ایرانی ها که تو داروخونس میدی بهش . منم میدادم به دخترم بهش نمیساخت دکترش گفت خارجیشو بده منم دادم واقعا عالیه وزن گیریش هم خیلی خوبه . در کل آپتامیل شیر خشک خیلی خوبیه ولی شما بازم با دکترت یه مشورت بکن . فقط اگر خواستی آپتامیل خارجی یا هر شیر خشک خارجی دیگه ای بخری خیلی خیلی دقت کن تو انتخاب فروشندش . چون این شی خشک ها خیلی خیلی کمیابه و قیمتش بالاس برای همین فرونشنده کلاه بردار هم زیاد داره . من خودم یکی دو بار از اینستا خریدم سرم کلاه رفت یکیشون کلا نفرستاد اون یکی هم تاریخ انقضاش گذشته بود . باز خدا خیرش بده یکی از مامانا تو همین نی نی سایت یه سایت معرفی کرده بود به اسم مادرآن من الان حدودا یک ساله از اونا میخرم راضیم . لینکشو میذارم اینجا براتون با پشتیبانی اینا هم میتونی یه مشورت بکنی https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-آپتامیل/