سلام بچه ها.دختر من شیر رو که میخوره بالا میاره گاه زیاد گاه کم،دکتر بردم از معده اش سونو گرفت گفت طبیعیه مشکلی نیست،وزنش کم بود کفتشیرخشک هم بده،هرچقدر که میخوره بده،الان بیشتر میدم کمتر بالا میاره،راه طبیعی هست که بالا نیاره؟ یکی هم دل دردش ،برای دل دردش چیکار کنم بعضی وقتها هم مدفوع نمیتونه بکنه،جدیدا هم مثل اینکه گوش درد داره واسه اون چیکار کنم؟ روزا بهتره،شب که میشه نا ارام میشه
امام باقر - علیه السلام - فرمود: بهترین سرمایه، اعتماد به خداست و ناامیدی به آنچه در دست مردم است.
عزیزم حتماً لبنیاتو حذف کن بهتر میشه فقط نمیدونم چرا مامانا این توصیه را جدی نمیگیرن بنظرم به امتحانش می ارزه، البته بعد یک هفته مشخص میشه چون ممکنه به پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه هم لبنیاتو و هم گوشت گوساله و هر چیزی که توش شیر یا گوشت گوساله باشه مثل سوسیس و کالباس و بیسکویت
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم خیلی بالا میاورد.اونم از نوع جهشی که نیم متر اونورتر می ریخت.معمولا وقتایی که دل درد بود اینقد میخورد که بالا میاورد.دکتر به من گفت تنها راهش صبر هست!تا ۶ ماهگی خوب میشه و واقعا هم بتدریج تاه۶ ماه رفع شد.میگفت بیشتر از حجم معده ش میخوره. واسه مدفوع هم دکتر به من گفت تا ده روز عیبی نداره.اما چند بار که دخترم خیلی نفخ داشت و اذیت بود با گوش پاک کن کاملا آغشته به روغن با دوم یا زیتون مقعدش رو تحریک کردم.خیلی باید مواظب باشی
2731
عزیزم بیش از پنج بار بالا اوردن در روز از علائم ریفلاکسه تا سه ماهگی بالا اوردن بدلیل شل بودن دریچه ای که مری رو به معده متصل میکنه طبیعیه بعد از سه ماه این دریچه کار خودش رو بهتر از انجام میده و نمیذاره مختویات معده به مری برگرده
اینکه نمیتونه مدفوع کنه هم طبیعیه چون بقول دکتر داره روده هاش رو باز و بزرگ میکنباید پاهاش رو تو شکمش جمع کنی و بهش برای دفع کمک کنی یا به شکم بغلش کنی رو دست تا شکمش تحت فشار باشه بتونه پی پی کنه
منظور زیتون اینه که خودش لبنیاتو نخوره
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
من ماه اول داغون بودم نه خواب داشتم نه خوراک دقیقا مشکل های شما، اما الان دخترم آرومه آرومه خداروشکر راه حل، تعصب رو شیر مادر و کنار بزار هر چقدر داری بده، همراهش شیر خشک بده مخصوصا شبا قبل از خواب که بچه سیر باشه و خوب بخوابه، گرسنگیه بچه یعنی گریه شب، شیر خشک که بدّی دل درد بچه هم خیلی کم میشه،همیشه آروغ بچه رو بکیر و بزار یه رب رو شونه ات باشه تا شیر بالا نیاره، شبا هم که شیر میخوره یه اره جاری خوابه شیب داشته باشه شیب سی درجه که شیر بالا نیاره،
از هر دست بدی از همون دست میگیری،
بعد از شیر خوردن تا 15 دقیقه عمودی نگهش دار هم باد گلو میزنه هم احتمال بالا آوردنش خیلی کم میشه اگه تاکیدت اینه که حتما شبر خودتو بخوره شیر خشک نده یا کم بده چون بعد چند وقت شیر خودتو نمیخوره قطره کولیکز عالیه هم دل درد و هم دفعش رو بهتر میکنه
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
فقط اگه رژیمو شروع کردی روزی یه دونه قرص کلسیم بخور و پودر گلاکتوژل واسه افزایش شیرت من الان تحت این رژیم هستم و خیلی هم راضی
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
2706