2733
2734
بعضی بچه ها این طور هستن نگران نباش _ دیگه راه میره یهو
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه من تو ۵ ماهگی سینه خیز رفت و تو هشت چهاردست وپا ولی الان که داره چهارده ماهش تموم میشه هنوز راه نمیره! تازه چند روزه یک دقیقه می ایسته و لرزون لرزون قدم برمیداره و میفته ! هربچه ای روند تکاملی منحصر بفرد خودشو داره نگران نباش
فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه عزیزم
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
پسر منم، ده ناهگی چهاردست وپا میرفت وآخر15 ماهگی پسرم را افتاد!!!!!!
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
2738
دختر منم ده ماهشه چهار دست و پا نمیره و گمون نکنم بره چون دستشو میگیره ب این ور اونور بلند میشه همین الان هم منو شوهرم داشتیم راه رفتنو باهاش تمرین میکردیم نگرانی نداره
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم