2737
2734
عنوان

چیکار کتم؟!

315 بازدید | 13 پست
مادر شوهر و پدر و شوهر و خواهر شوهرم همیشه خیلی خوب و مهربون بودن باهام.از وقتی فهمیدن باردارم شروع کردن چزوندن و اذیت کردن! عین شیطان شدن دائمم شوهرمو میکشن پیش خودشون پر میکننش! موندم چرا از روی حسودیه یا چیه؟!هروقتم میرم خونشون مریض میشم!بدجوووور دارن اذیتم میکنن یر هر چیزی که فکر کنین حرص میدن و سوژه درست میکنن و تیکه میندازن.یه وقتایی اینقدر حوصم میدن دلم تیر میکشه.نمیدونم چشون شده خداییش من هیچ فرقی نکردم...حالمو به هم میزنن!
نه چون مامانمم تعجب میکنه اذیت میکنن.میرم خونشون تنها نشستم هیچ کدوم پیشم نمیان جز شوهرم! مادرش یه کلمه نمیگه حالت چطوره یه زنگ بهم نمیزنه.فقط از شوهرم آمار میگیره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید شما بخاطر بارداریت روشون حساس شدی بعید بنظرمیرسه افرادی که خوب باشن یهو باقضیه بارداری180درجه تغییرکنن
یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
باور کن خودمم موندم!من یک ماه استراحت مطلق شدم اومدم خونه مامانم,دعواااا به پا کردن که چرا نمیری خونه خودت!میشینن سوژه میگیرن که شر به پا کنن حرصم بدن.میگن چرا خونه ما نمیای هرروز! وقتی هم میرم محلم نمیذارن!خیر سرشون تحصیل کرده و کاره ای هستن!!یه وقتا فکر میکنم مریض شدن! شوهرم بهم حق میده باهاشون حرف میزنه اما مظلوم بازی در میارن مغزشو میشورن....فقط میگم نمیبخشمشون که اینقدر توو حاملگیم اذیتم کردن...
2738
عزیزم خونواده شوهر خوب کم پیدا میشه خود من تا سینه کبابم ازشون سعی کن غرشو زیاد به همسرت نزنی و بخاطر اونا باهمسرت دعوا نکنی هدفشون همینه که بین شما کاشته بشه تو رابطتو با همسرت عالی کن ازونورم ب کاراشون فکر نکن بزار بارداریت با ارامش بگذره خدا بزرگه حق ضالمارو میذاره کف دسشون
عزیزم به شوهرت بگو من نمیخوام با اومدن خونه بابات خودمو عصبی کنم حالا که باهات بد رفتار میکنن نرو بگو نمیخوام بچم اذیت شه ک ی بچه عصبی تحویل جامعه بدم و ازین حرفا بعد از زایمان ببین اگربچه خوبی شدن برو
اللهم صل علی محمد وآل محمد
تا میتونی با همسرت برو بیرون اینور اونور خونه مادرت باهم خوش بگذرونین بدون شکایت مستقیم همسرتو با خودت همراه کن از همین میسوزن وقتی ببینن رابطه شما چقد عالیه و پسرشون چقد برات ارزش قائله بیخیالت میشن