2410
2553
عنوان

شما هم اینطورید؟"خانمای باردار"

372 بازدید | 13 پست
سلام..من تقریبا 29هفتم...خیلی ادم خاصی شدم..قبلنا خیلی تر و فرز بودم..سر کار تا عید میرفتم..همش بدو بدو..الانا که تو خونم..کلا ادم تنبلی شدم..احساس میکنم افسردگی دارم میگیرم..حال هیچ چیزی رو ندارم...حتی یهغذا درست کردن ساده....همش وقتمو به بزالت میگذرونم..دو روز دیگه همه امتحانات دانشگامه...کلا احساس میکنم بیکار و بیعار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم طبیعی هست سنگین شدن دختر هم که بارداری معلومه تنبل و بی حال میشی گلم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
عزیزم بهترین چیز برای شما ورزش و یوگا و شنای بارداریه
هرچند اصلا تصمیم نداشتم که دعوتت کنم و بی دعوت اومدی.....اما تو شیرین ترین و زیباترین و عزیز ترین مهمون ناخونده ای هستی که خدا توی تاریخ 93/3/3 برای من فرستاد.
من تو دوران حاملگی کلی کتاب خریدم و خوندم راجع به فسقل که خیلی کمکم کرد
هرچند اصلا تصمیم نداشتم که دعوتت کنم و بی دعوت اومدی.....اما تو شیرین ترین و زیباترین و عزیز ترین مهمون ناخونده ای هستی که خدا توی تاریخ 93/3/3 برای من فرستاد.
2714
برعکس من مامانی هر روز 1ساعت پیاده روی میکنم آشپزی من هر روز نمیکردم اما الان هرروز البته منم از آخرین باری که رفتم سونو و گفت نی نیت خیلی بالاس افتادم به فعالیت مثلا 7ماه بود همسرم خونه رو جارو میزد دیروز خودم پاشدم زدم بی صبرانه منتظرم مامانم میخواد برام مهمونی بگیره آش ویار بپزه شماهم سعی کن خوشحال باشی از دکترت بپرس اگه میتونی پیاده روی کن من هفته ای یکی دوبارم میرم استخر صارم
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]