2410
2553
سلام دوستان کسی تجربه ی سزارین با دکتر گلبرگ دباغی در بیمارستان تهرانپارس داشته؟ لطفا درباره ی ایشون و این بیمارستان هر اطلاعات و تجربه ای دارید مطرح کنید..ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من سه ماه دیگه اونجا سزارین دارم جاریم دوبار اونجا زایمان کرده خیلی راضی بود منم انتخابم همینه و میخوام دکتر گلبرگ دباغی بیاد برام خیلی استرس دارم آخه بارداریه اولمه
2714

منم زايمانم با دكتر گلبرگ دباغي بود.سزارين بودم.هم از زايمان با اون راضي ام و هم كلا ميرم مطبش و بيمارش هستم.خودش پولكي نيست و سرش تو مطب اونقدرا شلوغ نيست كه وقتاي دير به دير بخاد بده يا آدم رو خيلي معطل كنه.بسيار مهربون هم هست و همش استرس رو از آدم دور ميكنه.يه جوورايي وقتي از مطبش ميام بيرون هميشه روحيه م بهتره و همه سوالاي ذهنيم رو در خصوص مشكلي كه بش مراجعه كردم پاسخ داده . كلا هركي توي بارداري استرس داره يا ميخاد براي بچه دوم اقدام كنه توصيه ميكنم بره پيش خوده خودش...

سلام عزیزم شما راضی بودی از دکترت؟

سلام عزیزم اگه فقط برلت روی خوش و اخلاق خوب دکتر و اینکه هر وقت میری تو مطبش برات وقت بزاره باهات صحبت کنه دکتر دباغی خوبه ولی اگه مسایل مالی هم کمی برات مهمه این دکتر خیلی پولکیه اگه هر روز هم مجبور بشی بنا به مشکلت یا نشون دادن آزمایش یا سونو بری پیشش ویزیتش رو کامل میگیره به بهانه درج در پرونده من شده بود تو یه هفته سه بار رفتم پیشش یه شب آزمایش یا سونو نوشت فرداش که میبردم دوباره ویزیت گرفت و تو هفته ۳۷ بارداری با اینکه بیمارستان خصوصی میخوایتم باهاش سز کنم گفت تو مطب ۲ میلیون جداگانه دستمزد میگیره و حالا با کلی استرس که برای خود زایمان دارم مجبورم چون توان پرداخت بیشتر از هزینه های بیمارستان رو دیگه ندارم دکترم رو عوض کنم 

2706