2410
2553
عنوان

پسرم مهد نمی مونه ..

376 بازدید | 22 پست
سلام پسرم دو سال و هفت ماه است و الان یک ماهه که دارم روزی 2 ساعت می ذارمش مهد قبلش پرستار داشت که ایشون از چند روز موتده به عید نیومد. پسرم قبل از رفتن به مهد انقودر علاقه نشون می داد که جرئت نداشتیم از خیابونی که مهد توش بود رد بشیم ، چون باید حداقل نیم ساعت توقف می کردیم. حالا مشکل من اینه که بعد از 3_4 روز زمزمه نرفتنش شروع شد و حالا یک هفته است که انقدر گریه می کنه که دیوونه میشیم با عرض معذرت دوبار بالا اورده انقدر گریه کرده . شبا کابوس می بینه و تو خواب گریه می کنه نی گه مهد نمی رم .الان من چکار کنم یه عده می گن میاومت کن یه عده می گن نه . می تونم پرستار بگیرم ایا به نظرتون درسته؟
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
خودت اون دو.ساعت پیشش میمونی؟
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اگر مادرت پیششه و.مشکلی در محیط مهد براش پیش نیومده مقاومت کن و ببرش عادت میکنه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از دوربین بچه رو می بینه هیچ اتفافی هم نیافتاده حتی امروز که بهش می گم نری مهد تو خونه تنها می مونی به من میگه خاله ... )مربی مهد( رو بگو بیاد خونه مون منو نگه داره خیلی دویتش داره
2714
من خودمو اشتباهی لایک کردما
من از یک سال و نیمگی اش برگشتم سرکار اون موقع هیچ مشکلی نبود و خیلی راحت پرستار رو قبول کرد بیشتر مشکلش اینه که دوست نداره از خونه جداشه وگرنه به نبود من و باباش عادت داره
سلام عزیزم من خودم یه مدت مربی مهد بودم شک نکن که یه مشکلی پیش اومده یا صدای بلند مربی بوده یا بچه ها یا دعواش کردن ساده نگذر چون میگی اولاش خیلی دوست داشته الان کابوس میبینه بنظرمن دیگه نذارش حیفه که بچه دوسالت ازالان روحیه ش خراب شه
2706