2726
لطفا کمکم کنید فرزند اولم پسره 4سالشه می خوام دومی هم پسر شه 37ساله هستم از ماه دیگه می خوام اقدام کنم لطفا تجربیاتتون رو در اختیارم بگذارید ؟؟؟؟
کاش من اولیم پسر شههههه
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گرمی زیاد بخور هرروز خرما بخور شیر لبنیات و سردی کم بخور به شوهرت عرق کاسنی زیاد بخور
هیچ کودکی نگران وعده ی غذاییش نیست زیرا به مهربانیه مادرش ایمان دارد کاش ما هم مانند کودکان به خدا ایمان داشته باشیم
و زودتر به ارگاسم رسیدن چون حرکات رحم بعدش باعث میشه اسپرم نر زودتر برسه به رحم البته همه یک اینارو شنیدم ولی همه رو انجام دادم و پسرم الان دوساله هست و در نهایت هرچی که خدا مصلحت بدونه
هیچ کودکی نگران وعده ی غذاییش نیست زیرا به مهربانیه مادرش ایمان دارد کاش ما هم مانند کودکان به خدا ایمان داشته باشیم
2706