2733
2734
عنوان

آهنگ رقص برای عروسی...بیاین لطفا

21220 بازدید | 34 پست
سلام.من چند روزه دیگه مجلسمه دوست دارم بترکونم.به تجربه هاتون احتیاج دارم. شما با چه آهنگی رقصیدین. من آهنگ برای ورود عروس و داماد - رقص تکی- رقص دونفره - رقص با مادرا رو میخوام... تجربه هاتونو بهم میگین؟؟؟
خدایا مواظبمون باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
من آهنگ ورودم به تالار آهنگ معروف عارف بود.آهنگ رقصمون آهنگ مرتضی بود تو عروسیم.تو عقد هم اهنگ دو نفرمون آهنگ شاهکار بینش پژوه رو گفتم بزارن.خیلی قشنگ بود.کنارم بخواب و به دورم بتاب و از این لب ببوس و چو تشنه که آبو.گل آتشی تو حرارت منم من،که دیوانه ی بیقرارت منم من.این اهنگشه.اهنگ رقص اولی که خواننده هم واسمون گذاشت اهنگ ای جونم بود.
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
آهنگ همسر نازنینم رو دانلود کن.نمیدونم از کیه.خیلی ریتمش به رقص عروس میخوره.
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
یه آهنگ هم از احمد سعیدی هست.نازنینم به تنت چه قشنگه این لباس
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2706