2737
2734
سلام خدمت کارشناس محترم آزمایشگاه نیلو
با عرض معذرت آخرین تاریخ پریود من 13 تیر بوده است.بازه زمانی که میتوانم برای آز غربالگری به آزمایشگاه بیایم را لطف می کنید به من بگویید.آیا باید وقت قبلی بگیرم یا نه؟ممنون از پاسخ دهی شما
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فیروزه عزیز،

بازه زمانی مناسب برای غربالگری سه ماهه اول بین 4 الی 11 مهر ماه می باشد. و برای سه ماهه دوم بین 25 الی 30 مهر ماه می باشد. به شرط آنکه 6 سیکل پریودی قبل از بارداری شما کاملأ منظم باشد.
2738
کارشناس محترم
سلام مجدد........سیکل های من معمولا 25 تا 27 روزه بود.بازه زمانی فرق میکند؟ آیا باید با وقت قبلی به آزمایشگاه بیایم؟
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
نسیم عزیز،
سندرم ( SLOS (Smith Lemli Opitz Syndrome یک اختلال ژنتیکی می باشد که ناشی از نقص در آنزیم 7- دی هیدرو کلسترول ردوکتاز می باشد که در قسمت انتهایی متابولیسم کلسترول 7- دی هیدرو کلسترول را به کلسترول تبدیل می کند. در اثر فقدان این انزیم سطح کلسترول خون و به طبع آن هورمونهای استروئیدی که از کلسترول سنتز می شود کاهش یافته و در نتیجه یک نقص هورمونی شدید در بیمار ایجاد می شود.
سلام به کارشناس محترم،
من الان 10 هفته و 3 روزم است.تا آخر هفته ازدکترم وقت گرفتم که مراجعه بکنم. تا کنون به جز یک سونوگرافی واژینال در هفته 5 هیچگونه سونو و یا آزمایشی ندادم. به نظر شما دیر نیست؟ و آیا درآزمایشگاه نیلو تمامی سونوگرافی ها و آزمایشهای مربوط به بارداری انجام می‌گیرد؟ در ضمن من 27 سال دارم
سلام .

توی آزمایش الکتروفروز هموگلوبین بار اول Hb-F بالاتر از نرمال بود اما توی آزمایش بعدی که بعد از مصرف آهن و چندماه بعد بود HB-F به حد نرمال خودش رسید . می تونید بهم بگید نشونه ی چیه ؟؟

آزمایش اول : HB-F: 3.29
آزمایش دوم : HB-F: 0.5

2706