2726
سحر عزیز،

1- من متوجه اینقدر نگرانی شما نشدم چون تمام مارکرهای سونوگرافی و آزمایشگاهی شما نرمال است. در سونو گزارش شده برای شما عدد NT در واقع برای NF گزارش شده و زیر 5 میلی متر نرمال است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه توی سونوم نوشته عدد N.T بالا هستش و این منو نگران کرده بود، آقای دکتر ما به آزمایشگاه اریترون زنگ زدیم و شماره پذیرش و همه چیز رو بهشون گفتیم ولی نمی دونم به شما زنگ می زنند یا نه.
خیلی از شما متشکرم که راهنماییم می کنید آخه تقریبا اینجا هیچکس جواب درست به من نمیده. باز هم ممنونم.
2728
سحر عزیز،

NT قبل از 6+13 هفتگی قابل انجام است از هفته 14 به بعد ضخامت پوست هم در اندازه گیری دخالت کرده و نرمالش را به 5 میلی متر می رساند که برای شما هم زیر 5 میلی متر است و جای نگرانی ندارد.
سلام ازمایشگاه نیلو. می خواستم بپرسم که در غربالگری سه ماه اول سونوی nt واژینال انجام می شود ؟؟؟؟ و ایا شما در رشت سونولوژیست و ازمایشگاه خوب می شناسید که به من معرفی کنید. ممنون از شما
سلام من امروز جواب کواد رو از ازمایشگاه تون گرفتم البته شهرستان هستم. چون این ازمایشگاه برای نیلو میفرسته .میشه کمکم کنین متشکرم.
AFP 30.00 MOM 0.92
HCG 23.OO MOM 0.99
UE3 2.20 MOM 0.78
INA 348.00 MOM 1.62

داخل کادر زرد رنگ هم نوشته
TRISOMY 21 1:696
TRISOMY 18 <1:30000
SLOS <1:30000
NTDs 1:6279
اینا برا جواب کافیف یا نه نمیدونم چون دوتا جدول داره .اگه کافی نیست تا همه رو بنویسم.خواهشا من رو از نگرونی نجات بدید .یک دنیا ممنون
سلام خدمت آزمایشگاه نیلو . خسته نباشید.
در صفحه اول تاپیک شما شرایط آزمایشات غربالگری رو خوندم و ممنونم از این توضیحات کاملتون.
من بعد از یک یا دو روز تاخیر در پریود جواب آزمایش بتام مثبت بود و به شکر خدا باردارم. شروع آخرین پریودم 15شهریور بوده و عدد بتا 1000..شما میتونید سن جنین رو به من بگید؟
به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری واست سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش نمیرسن!!!

سلام آزمایشگاه نیلوی عزیز:
می خواستم بدانم
1- برای آزمایش کواد مارکر چه شرایطی باید داشته باشم ( ناشتا باید باشم)؟
2- چه مدارکی همراهم باشد؟
3-چه ساعتی در طول روز بهترین زمان برای این آزمایش است؟
4- چه مدت طول می کشد جواب آزمایشم حاضر شود؟

و

5 - برای آزمایش کشت ادرار ناشتا بودن نیاز است؟

از راهنمایی های عالی شما سپاسگزارم
گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست همین مرا بس که... کوچه ای داشته باشم و باران... و انسان هایی که در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.

ببخشید دوباره مزاحم شدم سونو آنومالی چه چیزی را بررسی می کند. لطفا توضیح دهید. و زمان انجام آن کی است؟
گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست همین مرا بس که... کوچه ای داشته باشم و باران... و انسان هایی که در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.
2706