2726
من هفته 12 هستم و هفته 10 که رفتم سونوی بیمارستان آتیه پایین سونو نوشته بود ان تی 1.8 البته به من هیچ حرف نزدن که این سونو ان تی هست یا نه چون من برای زنده بودن جنین رفته بودم .وقتی رفتم پیش دکترم و خواستمآز غربالگری وسونو ان تی برام بنویسه زیاد راغب نبود و وقتی اصرار من رو دید گفت انی تی که پایین سونوت نوشته شده و لازم نیست .برات آز غربالگری مینویسم .هفته 13 برو آزمایشگاه نیلو .حالا برام سواله که واقعا اون ان تی بوده ؟؟؟ یا نه دکترم برای اینکه واسه خودش زیاد مهم نیست اهمیت نداده و یه سوال دیگه این که از همین هفته باید واسه هفته بعد وقت بگیرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
یک سئوال خیلی ضروری برام پیش اومده لطفا اگه دیدید سریع جوابمو بدین نگرانم.................
من ار هاش خونم منفی هست شوهرم مثبت. در حاملگی قبلیم 6هفته جنینم رو سقط کردم قلبش تشکیل نشد اونموقع نمیدونستم باید امپول روگام بزنم. الان تو هفته 23 هستم. و باید این آمپولو بزنم از کجا مطمئن بشم بدنم آنتی بادی نساخته و بچه مشکلی نداره؟ ممنونم
2728
تارا عزیز،

این فراورده ی دارویی به صورت تزریق عضلانی برای جلوگیری از بارداری استفاده می شه ولی چیزی که مهم است اینه که نحوه ی مصرف شما به صورت قرص خوراکی ست.
و این دو طریقه ی مصرف، هیچ ارتباطی به هم ندارند
از این دارو به صورت خوراکی
1) برای درمان کسانی که دوره ی قاعدگیشون قطع شده
2) برای درمان بعضی از خونریزی های رحمی

بنابراین ممکن است تا چند روز هم تاخیر داشته باشد که طبیعی است.
مرسی از جوابتون . من الان 1 سال برای بارداری اقدام کردم که بعد از چند ماه با سونو مشخص شد سایز فولیکول پایینه. این ماه با 4 تا امپول منوپیور (منوتروپین) و ا عدد اچ سی جی امیدوار بودم . میخواستم بدونم این تاخیر به علت عوارض داروهاست یا احتمال بارداری در من هست ؟؟ لطف کنید و جواب بدید که میتونم امیدوار باشم یا نه؟؟؟
من رفتم سونو کردم منظورتان AFاست؟
asjngle alive fetus is seen within uterine cavity with regular heart beats and transverse presentation
GA with measurement of BDP ISnoted
placenta is posterior fondal grade 1-11 and homogenous
AF is normal in echo and volume ./azلطفا جواب سونو را به من بگوئید
سلام خسته نباشید
من رفتم سونو انجام دادم .میشه برام تفسیر کنید
a single live fetus is seen within uterine cavity with regular heart beats and transverse presentation.
GA with measurment of BDP is 18w4d
fetal movement is noted
placenta is posterior fondal grade 1-11 and homogenous
AF is normal in echo and volume./az

با سلام:

آزمایشگاه نیلوی عزیز:
اگر امکان دارد دکترهای رادیولوژی خوب و دقیق برای انجام سونوگرافی های جنین (مراکز سونوگرافی معتبر) در شهر تهران را به من معرفی کنید؟
سپاسگزارم
گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست همین مرا بس که... کوچه ای داشته باشم و باران... و انسان هایی که در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.
2706