2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عارف عزیز،

نرمال GCT یک ساعته پس از خوردن 50 گرم گلوکز تا 135 میلی گرم / دسی لیتر میباشد که 5 عدد افزایش آن نگرانی چندانی ندارد ولی با وجود سابقه خوردن متفورمین با پزشک ات مشورت کنید.
سلام.من توی هفته 14 بارداری هستم.کی باید برم سونوی سه بعدی؟یعنی کی برم خوبه؟خیلی میترسم از اینکه اندامهای داخلیش مشکل دارشته باشه مثل روده و قلب و ... . حالا واقعا توی سونوی سه بعدی همه اینا معلوم میشه؟
ممنون ازمایشگاه نیلو امروز رفتم دکتر و بهم گفت بیشتر خانومهای باردار ابتدا مثبت میشه و سپس ازمایش بعدی منفی میشه و تستtpha رو برام گرفت این چه ازمایشی هست با اونی که شما نوشته بودین فرق داره
ازمایشگاه نیلو دکتر من ازمایشگاه شما رو برای تست غربالگری هفته 16 معرفی کرده.میخواستم بدونم با دفترچه تامین اجتماعی هزینش چقدر میشه؟
در ضمن پایان هفته 16 مراجعه کنم یا پایان هفته 15؟
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
آزمایشگاه نیلو عزیز
در نتیجه سونوگرافی این جمله نوشته شده:ضخامت NTبا توجه به LMP بیمار 1.9mm و در محدوده نرمال می باشد.
Nfچیه؟دکتر یک سری آزمایش هم نوشته. باید همان روز سونو انجام بشه یا میشه با فاصله چنر روز انجام داد؟
2706