2726
سلام
من هفته 16 هستم وامروز جواب آزمایش تیروییدم را گرفتم که کمی پر کاری نشون میده میخواستم ببینم قبل از اینکه برم دکتر شما میتونید راهنمایی کنید و اینکه پیش متخصص غدد برم یا زنان؟
FT4 2.44
FT3 0.98
TSH 1.4
T3 UPTAKE 21%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با سلام و خسته نباشید

دختر من امروز یکماهه شده و هنوز زردی دارد دیروز آزمایشهایی دادیم که اگه ممکنه بگید نتیجه اش یعنی چی ؟

alkaline Ph : 1266

Bill.T : 6.9

Bill.D : 0.4

Retic : 1.17

و اینکه زردی تا کی ادامه داره ؟
ممنون از راهنماییتون . مقاله رو خوندم . متاسفانه به علت اشتباه آزمایشگاه بیمارستان اقبال من فکر میکردم گروه خونیم +B است درصورتیکه -B بود و آمپول رگام هم نزده بودم تا روز زایمانم که متوجه شدند گروه خونی من -B است و مال نوزادم +B است . فردای روز زایمانم آمپول رگام زدم .
اگر زردی نوزادم به این علت باشه چه راه حلی هست ؟ با پزشک های زیادی صحبت کردم اما هرکدوم یه چیزی گفتن . خواهش میکنم راهنماییم کنین .
با سلام به خدمت شما
من تو جواب سونو گرافیم مطلب زیر نوشته شده بود میخوام بدونم منظور از پاکه چیست ؟

اندکس مایع آمنیون حدود 80 mm اندازه گیری شد تصویر حداقل دو پاکه مایع با ابعاد 22�22و 30 �22 م م مشاهده شد

سن حاملگی هم 28 هفته و 3 روز

ممنون میشم جوابم را بدید با تشکر
بزرگترین نعمت اینه که اگه کسی پشت سرت حرف زد
رفیقات با پشت دست بزنن تو دهنش
با سلام و خسته نباشد

من 10 هفته و 6 روزم بود که دکترم گفت 2 هفته دیگش برم برای سونوی ان تی

طبق 2 هفته ایشون من باید 12 هفته و 6 روز برم

اما به دلایلی من میتونم 12 هفته و 2 روز برم سونو ایا مشکلی نیست و در این زمان همه چی مشخص میشه؟
مامان نگار
آزمایشگاه نیلوی عزیز
با سلام... من غربالگری مرحله اول رو انجام دادم . نتیجه خوب بود... هفته 20 همه سونو سلامت یا اسکن سلامت رو انجام دادم.... خوب بود.... اینا برای تشخیص ناهنجاریهای احتمالی کافیه یا خیر؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید....ابته با توجه به اینکه من توی یه شرکت صنایع شیمیایی تو قسمت اداری کار میکنم... ولی با مواد شیمیایی تماس مستقیم ندارم و گهگاهی شاید بوی مواد توی محوطه بیاد.... بیشتر نگران هستم....

سوال دومم اینه که من بخاطر فصل زمستان و سردی هوا و چون سابقه سینوزیت داشتم.... صبح ها خلط پشت حلق دارم. میخوام بدونم که آیا این برای جنین مشکلی پیش نمیاره ؟

سوال سوم اینه که اگه تو سونو جفت قدامی باشه مشکلی هست یا خیر؟
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
سلام آزمایشگاه نیلو
من دیروز سونو داشتم ، سن حاملگی رو 7 هفته و 1 روز گفتن ولی متاسفانه ساک بدون جنین دیده شد. دکتر گفته بعد از 7 تا 10 روز باید مجددا سونو تکرار بشه ، شاید جنین تشکیل بشه، آیا ممکنه؟ این یعنی همون حاملگی پوچ ؟ چطور ممکنه توی 7 هفته اثری از جنین نباشه؟ ولی حاملگی محرز باشه؟ ! البته جمله ای که دکتر سونو بهم گفت دقیقا این بود:
ما یه تخم مرغ داریم که سفیده داره ولی زرده نداره !!!!!
لطفا جوابم روبدید . میدونید که خیلی نگرانم.
2706