بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
میخوام بدونم اگه در تست کواد مارکر ریسک بالا دیده بشه و بعد از آمینیو سنتز سندرم داون تشخیص داده بشه باید چه کار کرد؟ آیا در اون سن باردارداری اجازه سقط وجود داره و اگر نه پس به چه دردی میخوره؟
سلام و خسته نباشید
باتوجه به نتیجه سونو و آزمایش بتا که براتون گذاشتم و زحمت کشیدید و جواب دادید پریودهای من به ترتیب سه ماه گذشته تیر ماه در روز 17 تیر بوده و تا مرداد 27 روزه بوده -مرداد ماه 13 مرداد بوده و 26 روزه بوده و شهریور ماه 8 شهریور و 24 روزه بوده و مهر ماه هم که بارداری اتفاق افتاده یکم مهر ابتدای پریودم بوده و از روز سوم با توجه به اینکه می خواستم دوقلو باردار بشم از پزشکم خواستم و برام قرص کلومفین به تعداد 5 عدد برام تجویز کرد .
حالا با توجه به همه اینها میشه دقیقا روز لقاح رو برام بفرمایید .
با سپاس فراوان
سلام من هفته 5 بارداری هستم و به دلیل سابقه کم کاری تیروئید بلافاصله بعد از اطلاع از باردار بودن آزمایش تیروئید دادم که نتیجه به شرح زیر هست:

T3 : 2.1 ( First trimester
T4: 132
TSH: 1.350 (First trimester

میخوام بدونم معنی First Trimester در آزمایش چیه ، آیا نیاز به مراجعه اورژانسی به دکتر دارم یا خیر؟ آخه دکترم تا بعد از تعطیلات عید مسافرته و دسترسی بهش ندارم.
سلام
من دو روز پیش رفتم غربالگری ازمایشگاه نیلو که متاسفانه 1:42 های ریسک تشخیص دادن دکتر برام امینو سنتز تجویز کرده که باید ۲۴ انجام بدم کلا حالم خوب نیست میخوام دکتر کریمنژاد ازمایش بدم بنظرتون خوبه بعد از تست امینوسنتز باید چکار کنم
کلی ناراحتم چون تو سونوگرافی خیلی به جنینم وابسته شدم وقتی دست و پاشو دیدم و وول وول خوردناشو
2706