2737
2734
سلام. من درست 7 هفته پیش آزمایش غربالگری و سونوی NT رو انجام دادم. در سونوی اون موقع سن بارداری 0+12 و طول سرویکس 43 میلیمتر نوشته شده بود. امروز دقیقا هفت هفته گذشته (و طبق سونوی قبلی باید 0+19 هفته باشم) ولی توی این سونو نوشته 3+18 و طول سرویکس هم 35 میلیمتر (البته یه جای دیگه سونو دادم) می خواستم ببینم این تفاوت مشکلی نداره؟ طول سرویکس 35 خوبه؟
خانم الیزا من آزمایشم رو نیلو انجام دادم ولی خودشون برای سونو NT ، گفتن یا جایی برو که دکترت معرفی کرده یا یه جایی توی ولیعصر یه کم پایینتر از کوچه آزمایشگاه که خودشون معرفی کردند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آزمایشگاه نیلوی عزیز..

من امروز 17 هفته و 7 روزهمه..یعنی میرم تو 18..

برای سونو گرافی تشخیص ناهنجاریهای جنین چه هفته ای بهتره بریم...؟؟؟؟؟؟؟

و همچنین برای غربالگری 3 ماهه دوم چه هفته ای بهتره بریم...

من امروز وقت سونو گرافی دارم ولی دو دلم برم یا خیر..میگم نکنه زود باشه ..
اگه لازم باشه یه هفته دیگه صبر میکنم بعدا میرم..
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیسودا جان مرسی که جواب دادی من سونوی فرزانه وقت داشتم ولی دکترم گفت هم آزمایش و هم سونو رو برم نیلو من هم زنگ زدم بهم وقت داد یک وقت نکنه برم اونجا بگن ان تی انجام نمی دن چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
2731
یعنی پرسیدی که سونو رو همونجا انجام می دن؟ اگه ین طوری گفته و وقت داده که حتما انجام می دن دیگه.... بعدشم نگران نباش اگه اونجا هم انجام ندن خب می ری پیش هر کسی که خودشون یا دکترت معرفی کنن
آیسودا جان دوباره زنگ زدم نیلو و تاکید کردم که سونوی ان تی دارم گفت سونوی تنها انجام نمی دن همراه با آزمایش غربالگری انجام می دن آخه نمی خوام جای متفرقه برم می خواستم فرزانه برم که امروز بود و وقتم گذشت جای حسابی هم وقت قبلی می خواد
پس چرا بقیه هم می گن آزمایش رو اونجا انجام دادن و سونو رو جای دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارشناس عزیز اگه اومدین لطفا جواب منو بدید آخه دکترم گفت هر دو تا رو نیلو انجام بدم
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
آزمایشگاه نیلو ، سلام
از اینکه سوالات را خیلی خوب جواب می دهید ممنونم
من هفته 19 هستم و دیروز جواب آزمایشم را از آزمایشگاه نیلو گرفتم و خدا را شکر همه موارد خوب بود ولی 2 چیزم خیلی بالا بود.
خیلی نگرانم. تو اینترنت سرچ کردم و چیز های خوبی ننوشته بودند.
وقت دکترم هفته دیگه است و تا اون روز احتمالا دیوانه بشم. لطفا یکم راهنمایم کنید.
CMV-IgG 500
Toxo-IgG 296
آیا باید سقط کنم؟ بعضی ها می گن اگر بدنیا بیاد بچه کور میشه. آیا درسته؟ آیا باید دوباره آزمایش بدم؟
ممنون
سلام آزمایشگاه نیلو ممکنه بگید نتیجه ی رادیوگرافی هیستروسالپنگوگرافی من چی میشه

در کلیشه ساده : تصویر پاتولوژیک اوپاک دیده نمیشود
پس از تزریق تدریجی به روش استریل کاویته رحم بطور اوپاک نمایان شد
رحم کمی لترورسه به راست با ابعاد و شکل طبیعی دیده میشود
سرویکس ریلاکس دیده شد
لوله ها در مرحله اول اوپاک شد
لوله راست با چرخش به خلف رحم و مختصر کاهش موتیلیته نمایان است
spillage در دو طرف صورت گرفته است
Lilypie First Birthday tickers
2738
الیزا عزیز،

بهتر است سونو را همان سونوگرافی دکتر فرزانه انجام دهید و سپس با جواب سونوی NT بیاید آزمایشگاه . در وقتتان خیلی صرفه جویی می شود و در ضمن دکتر فریور هم جزو سونولوژیست های خوب جنین می باشد.
الیزا عزیز،

بهتر است سونو را همان سونوگرافی دکتر فرزانه انجام دهید و سپس با جواب سونوی NT بیاید آزمایشگاه . در وقتتان خیلی صرفه جویی می شود و در ضمن دکتر فریور هم جزو سونولوژیست های خوب جنین می باشد.

سونوی NT را مراکزی سونوگرافی معتبر نزدیک آزمایشگاه انجام می دهند. اگر پزشکتان گفته است که هر دو نیلو انجام دهید دیگر نگران نباشید...
2706