2726
سلام کسی مثل من شب زنده دار هست من دخترم جمعه دوساله میشه خیلی خوشحالم .از وقتی از شیر گرفتم یعنی 21 ماهگی خیلی غذا خوردنش خوب شد عالی شد همه چی میخوره قشنگ حرف میزنه
خدایاااااااااااا مرا دریاب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر من جدیدا موهای منو میکشه منو ویشکون میگیره هر چی بهش میگم نکن کارت بده میخنده باز تکرار میکنه موهامو که میکشه منم دردم میگیره جیغ میزنم
خدایاااااااااااا مرا دریاب
سلام دخترمنم 32ماهشه از21ماهگی ازشیرگرفتم 24ماهگیم ازپوشک ولی هنوزشبا مشکل دارم باهام همکاری نمیکنه ولی روزا عالیه خیلی راحت گرفتمش اصلا پوشکش نکردم و هریه ربه بردمش دستشویی البته تاآمادگی نداشته باشه اصلا این کارو نکنین چون هم شماخسته میشبن هم بچه من چندبارشکست خوردم یه مدت بهش استراحت دادم بعدشروع کردم وقتی خودش آماده بود واقعا عالی همکاری کرد و حتی یه بارم خودشو خیس نکرد درمورد حرف زدنشم خیلی زود حرف افتاد 20ماهگی جمله های دوسه کلمه ای میگفت 24ماهگی تقریبا کامل حرف میزد الانم که ماشاله دیگه بلبل شده یه حرفایی میزنه خیلی بزرگترازسنش ماهنگ میکنیم خخخخ
CafeMom TickersCafeMom Tickers
منکه هنوزم پسرم حرف نمیزنه برای همین از پوشک نگرفتمش شبا شیرخشک میخوره روزا یک بار فکر میکنم خیلی از بچه های دیگه عقبتره الان داره 29 ماهش تموم میشه کی میخواد حرف بزنه
http://www.niniaxs.ir/index.php/1ta3/1545-2015-02-12-21-31-19گل پسر من فرشته بی بال عاشق عشق دادنشم
2706