2726
من الان شدم ۱۹هفته بیام تو....
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه من خیلی کم تکون میخوره شاید روزی یه بار لگد بزنه اما تو سونو حسابی میگشت برا خودش
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
پانا من هفته 18 جفتم پایین بود الان هفته 22 ام دو هفتس وقتی از خواب پامیشم سمت چپم دردمیکنه ازطرز خوابیدنمه به نظرت؟
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
گفتن راه نرو نزدیکی هم کم داشته باش اما من کاراخونمو میکنم نزدیکی هم ده روز یه بار دارم آخه مگه میشه راه نری نزدیکی نکنی؟؟ پانا من جاریم تا هفت ماه حرکتا بچشو نفهمید اما ماما و سونو حرکتاشو میدیدن خودش نمیفهمید
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
جفت پایین با بچه پایین فرق میکنه منم از اول جفتم پایین بود دکترم گفت استراحت کن نزدیکیم نداشته باش اما من هیچی رعایت نکردم الان خودش رفته بالا
خدایا خودت پسرکوچولومو برام حفظ کن...به هرکسی که منتظره ازین هدیه های قشنگت بده
منم پهلو درد دارم جفتمم خوب بود اصلا نزدیکی ندارم دیگه حسش نیست.
کمردرد و پادردم دارم
2706