2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من شنیدم که دونه اسفند حیض آوره ولی تاحالاخودم استفاده نکردم.....دوهفته خیلیه من دو سه روز بعده آمپول پریود میشدم همیشه
زندگی جیره مختصری است … مثل یک فنجان چـــــــــــــــای … و کنارش عشـــــــق است … مثل یک حبــــــــه قند … زندگی را با عشـــــــق، نوش جان بایـــــد کـرد …
2728
بی بی چک گذاشتی؟
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
ناخونک وآویشن هم دم کنی بخوری پری میشی گل گاوزبون و بادرنجبویه هم حیض آوره
و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.
2738
من در عصر جاهلیت که بودم هر وقت دو سه روز پری دیر میکرد میخوردم پری میشدم الان خیلی حرص میخورم
و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.
سیاهدونه عسل رو ناشتا بخور الان برم کتاب طب سنتی رو بیارم نسخه هاش رو بنویسم
2706