2410
2553
عنوان

انتقال

545 بازدید | 19 پست
سلام من روز دوم انتقالمه خاستم بپرسم سرفه اثرمیزاره چون من سرفه مىکنم چند روزه بعد چون قبلان منفی شدم الان وسواسم زىاد شده استرس ندارم فقط ىک لحظه فکرمیکنم که نیستن جنینام.من زىاد درازکش نیستم نشستم اشکال. روتختم هم نخابیدم رختخابم جلو تی وی پهنه از زمین بلند بشم تااز رختخاب کلی فرقی میکنه اشکال نداره ببخشیدهمش سوال شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام خوب دراز بکش فقط برای نماز وغذا بشین دکترمن گفت 2 هفته اینطوری باشه دستشویی فرنگی استفاده کن سرفه فکر نکنم تاثیر داشته باشه
و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.
2714
آفرین دختر خوب موبایل و تبلت رو هم از خودت دور کن سر خودت رو با مجله و کتاب و تلوزیون گرم کن یه مدت نت رو تعطیل کن
و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.
عزیز م من نمیدونم فقط تجربه خودم رو گفتم خیلیا فقط 3 روز استراحت کردن مثبت شده
الهه جون منم جلو تی وی رو رختخواب بودم،اما بیشتر دراز کش بودم،نماز نشسته،دستشویی فرنگی، سرفه هم نکنی بهتره به نظرم
خدا جونم فقط میگم شکرت که مادر شدن رو برای من و دوستان مهربونم رقم زدی
2706