2733
2734
من مهندس برق هستم و نیاز شدید به کار دارم و با توجه به اینکه بازار کار برای قشر جوون جامعه اصلا خوب نیست . خواهرم این سایت رو بهم معرفی کرد تا بتونم تبلیغ کارم رو انجام بدم هر نوع کاری که مربوط به برق باشه رو در تهران و کرج انجام می دهم ممنون میشم ازتون تا منو مثل برادر دینی خودتون بدونید و اگر ساختمان در حال ساخت یا .... رو سراغ دارید معرفی کنید کارم بسیار تمیز هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالتونه ؟ برق قدرت یا الکترونیک ؟ پایان خدمت دارین ؟ اینارو بگو اطلاعات کافی بدین تا اگه از کسی کاری برمیاد انجام بده
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2731
من دقیقا نمیدونم فقط میدونم ک سه سال باید از مدرکتون بگذره بعد آزمون داره ک باید قبول شین البته فکرمیکنم سابقه کار میخوان، باید چند تا مهندس پرونده تون رو امضا کنن مبنی بر اینکه سابقه کار دارین
2738
خانم لیلا 4 سال درس خوندم و زمانی برای خدمت رفتن نداشتم و الان نیاز شدید به کار دارم و متاسفانه بازار کار اصلا خوب نیست و فعلا تصمیم گرفتم کارهای سیم کشی مربوط به ساختمان انجام بدم
2706