2703
2553
عنوان

زایمان در بیمارستان امام حسین مشهد

11690 بازدید | 21 پست
سلام دوستان.من تازه واردم.می خواستم ببینم کسی تو بیمارستان امام حسین مشهد زایمان کرده یا نه؟
خدا جون دوستت دارم.به خاطر همه چی ممنون
من چن سال پیش وقتی مجرد بودم مشهد بودم. اما تا جایی ک من شنیده بودم اون زمان بیمارستان امام حسین خوب تعریف نشده بود. حالا رو نمیدونم
دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
حالا هنوز که نپرسیده خوبه یانه!! این بیمارستان نیمه خصوصی هست. ۲۲بهمن دولتیه
حرمت اعتبار خود را در میدان مقایسه با دیگران مشکن, که ما هریک یگانه ایم موجودی بی نظیر و بی تشابه...
عزیزم اونجا حتی زایمان بدون دردش با اتاق خصوصی واسه شما رایگانه.چون نیروهای مسلحی واونجا واسه نیروهای مسلحه. اگه میتونی هزینه کنی،برو جایی که خیالت راحت باشه
حرمت اعتبار خود را در میدان مقایسه با دیگران مشکن, که ما هریک یگانه ایم موجودی بی نظیر و بی تشابه...
2714
زایمان بدون دردش واسه روزه! شبا ندارن. یعنی یک سال پیش که اینطور بود! البته من نیروهای مسلح نبودم. شمارو خیلی بیشتر تحویل میگیرن. چون من از اونج خاطره خوشی ندارم نمیتونم نظری بدم. البته مشکل از خودم بود. چون بچه م درشت بود و من ضعیف. خیلی زایمانم طول کشید.. درست در لحظه ای که به داروی بی دردی احتیاج داشتم،چون شب بود نداشتن. دکتر من دکتر فهمیده بود
بقیه کسایی که نیروهای مسلح بودن و اونجا رفتن. راضی بودن. وضع مالیت چطوره؟
ماماها کلا بد اخلاقن! اینقدر جیغ و داد دیدن که حوصله ندارن! من چون زایملنم طول کشید،با سه تا شیفتش اشنا شدم،هم خوب ومهربون داشتن، هم بد اخلاق. زایمانمو مدیون یکیشون هستم که خیلی کمکم کرد حتی بیشتر از دکترم.
2706