2726
عنوان

همه چیز درمورد مراکز خرید استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 689266 بازدید | 875 پست
mina جون چهارشنبه بازار کجا برپا میشه؟اصلا راضی هستین؟
وا... ما تو فاتح ، سه شنبه بازارشو رفتیم ولی خیلی چرت بود یعنی جنساش شیک و پیک نبود.... درسته که خرید کردم ولی آوردم دیدم یکی یقش کجه...جورابش فورا زیرش رفت.....یه بارونی قرمز خریدم 20 تومن آوردم دیدم یقه اش چرکه ....من که منصرف شدم از این بازار مازارااااااااااا.
mona جون انشا... پسرت هرچه زودتر خوب بشه من براش دعا می کنم ...آدم میگه خودش صدتا مرض بگیره اما بچش هیچیش نشه....
عزیزم یه سوال دارم....اونجا یه آرایشگاه خوب سراغ داری برا کراتینه کردن و رنگ؟ البته خودم از سایت firsatbufirsat چندتا پیدا کردم که indirim زدن ولی آیا میشه به اینا اطمینان کرد...من عید میام اونجا.....و یه سوال دیگه ما هر کنسرتی رو می خوایم رزرو کنیم برا زیر 18 سال محدودیت داره پس من با پسر دو سالم کجا برم .....تقریبا همه جای استانبول رو هم رفتیم جایی میشناسی که محدودیت برا بجه ها نداشته باشه مثل ارکستر یا کنسرت و.....
ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
dostam ma az vaghti bache dar shodim dige konsert o in chiza naraftim
va nemidonam
vase arayeshgah ham vala man daghigh gheymat in chizha ro nadaram parsal ye rang o hailait baram dar omad 150
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
مونا آنا یوسف
*کاربر تایید شده*
1390/11/5 3:32 ب.ظ

ثانی‌ جون حالا که عید میای اینور می‌شه چند تا کتاب داستان برای پسرم بیاری

منم اینجا از خجالتت در میام و هر کمکی‌ که بتونم بهت می‌کنم عزیزم

اگر برات امکان داره همینجا یه پست بذار که برات اسم کتاب‌ها رو بگم

مونا جون من پروازم به استانبول، 4 ام فروردینه شب ساعت20.30 از تهران. اگه میخوای کتاب برای گل پسرت بیارم ، پیام بذار خوشحال میشم بتونم کاری کنم.

"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
mina jon azizam inja havash aslan maelom nist
ye rooz garme ye rooz barf miad
agar ham mikhay biai bayad lebas garm biari azizam
va nemitoni ziad jahay tarikhi o didani ro beri vagarne dokhmalit mariz mishe hesabi
azizam in ye seri aks az shahre
benazar ke ghashange ye safar bayad raft
ishala emsal tabeston
https://www.google.com.tr/search?q=alanya&hl=tr&prmd=imvnsl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZK1hT7H6EMSX1AXEldW-CA&sqi=2&ved=0CGYQsAQ&biw=1366&bih=667
2706