2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میتونی ژله بستنی درست کنی بعد که خودش رو گرفت به شکل قلب های کوچولویا گلهای کوچولو قالی بزنی یا با چاقو برش بزنی بزاری روی ژلت خیلی خوشکل میشه
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
اگه میخای تو همون سرو کنی با ترافل یا خامه و میوه تزیین ساده کن خرده شیشه هم خیلی راحت بود
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
میتونی توی همون ژله مورب رنگین کمانی درست کنی یا سان شای درست کنی یعنی یه لایه ژله یه لایه بستنی یه لایه میوه و به همین ترتیب دوباره یا اینکه میتونی ژله اسمونی همراه با ابر درست کنس یا اینکه میتونی طله اکواریوم تک نفره تو ظرفت درست کنی
2738
سلام الان که دیگه ژله رو بستی و با میوه هم نمیخوای تزئین کنی میتونی با فیت و فان تزئین کنی یعنی فیت و فان که آماده شد با قیف مثل خامه روی ژله رو تزئین کنی
زندگی باور می خواهد ان هم از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد یک امید قلبی به تو گوید که خدا هست هنوز