2733
2734
از دو نفر از دوستانم که در اسفند پارسال و فروردین امسال زایمان کردند شنیدم که وزارت بهداشت جلوی زیرمیزی گرفتن دکترهای زنان رو گرفته و بشدت کنترلشون میکنه و اگه متوجه بشن که دکتری برای زایمان زیرمیزی میگیره پروانشو باطل میکنن و جریمه هم داره. دوستم میگفت بعد زایمان دوبار از بازرسی بیمارستان لاله به شوهرش زنگ زدن که مطمئن بشن هزینه اضافی دکتر طلب نکرده شما چیزی شنیدید اگه بشه که واقعا خوبه.. از طرفی هم میگن بعضی دکترها که این شرایطو دیدن میگن ما دیگه با بیمه تکمیلی کار نمیکنیم چون دستمزد ما رو به موقع نمیده و شما باید هزینه رو نقدی بدید. لطفا تجربیاتتون رو بگید
بله درسته چند وقت پیش توی اخبار اعلام کرد حتی شماره هم داد که که اگه گرفتن گزارش بدیم
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دکتر خوبیه فقط شنیدم خیلی پولکیه حالا میخواهم بدونم با این قوانین جدید باز هم پول میگیره یا نه؟؟؟ چون من دوست ندارم هی دکتر عوض کنم میخواهم از اول تا زایمان زیر نظر یک نفر باشم