2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هم پستان مادر میخوره هم شیر کمکی. همش دهنش بازه و شیر میخاد. دختر خواهرمه.. خواهرم میگه نکنه انگلی میکروبی توو بدنش باشه.. واس همین فردا دوباره میره دکتر..
2738
آخییی عزیزم. طبیعیه. چون فکشون خسته میشه نمی تونن زیاد مک بزنن از طرفی چون بیرون رویشون هم زیاده تند تند گشنشون میشه و شیر میخوان.
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
امروز ک اصلا پستان نمیخاست.. خواهرم شیر داشت اما نی نی پستانو ک میگرفت گریه میکرد.. اونقدر گریه کرد ترسیدیم.. آخرم اینقدر دستاشو خورد دلم براش سوخت شیر کمکی ک درست کردیم با ولع فراوون میخورد..
یبوستم داره دکتر قبلیش ک میگفت رفلاکسم داره.. هر سه روز درمیون خواهرم گلیسیرن تو مقعدش تنقیه میکنه اونوقت اجابت مزاج میکنه بچه بیچاره.. دلم براش ریش میشه..
شیر خشک بخوره ممکنه دیگه شیر مامانشو نخوره چون شیرای خشک شیرین ترن. حیفه شیر مامانش
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
عزیزم نوزادان فقط مکیدن رو بلدن و ابنجوری خودشون تسکین میدن حتی اگه دلدرد داشته باشن یا ناآروم باشن دوست دارن سینه مادر رو بمکن انگل کجا بود؟؟؟؟ اکثر بچه ها دو سه ماه اول همش آویزون مادرن و مادر همش درحال شیردهیه سعی کنین به پستونک عادتش بدین تا حس مکیدنش از این راه ارضا بشه اگه وزنگیریش خوبه و خوب می خوابه وآرومه یعنی سیر میشه
2706