2733
2734
سلام دوستان دختر من یک سالش تمام شده اما روز به روز وابستگیش به شیر من بیشتر میشه نوزتد که بود شبها یک یا دو بار بیدار میشد و شیر میخورد اما الان شبها تا صبح 5-6 بار بیدار میشه گریه شدید میکنه و شیر میخواد در طول روز هم اگر بهش ندم دایم نق میزنه و شیر میخواد خیلی هم بد غذاست درست وزن نگرفته ): در ضمن شیشه و پستونک هم اصلا و ابدا نمیگیره
پسر من هم همینطور بود الان هم که سه سالشه یک ساله از شیر گرفتمش وقتی نیاز به ارامش داره و یا میخواد بخوابه یا گره میکنه میاد بغلم دستش تو یقه منه کلافه شدم دیگه
طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان ارام دختر منم ۸ ماهه هست اونم هر روز داره وابستگیش به شیرم زیاد میشه مثل کوچولو شما نه پستونک نه شیشه منم چند بار حسابی سیرش کردم ولی فایده نداشت چند شبه براش ماست و انبه رو میکس میکنه شبها قبل خوابش بهش میدم یه کم بهتر شده من نهایت تا ۱۴ ماهگی از شیر میگیرمش تا طبق گفته های اقای دکتر هلاکویی تثبیت دهانی نشه
2738
من هم تا اسم شیرخشک میاوردم همه میگفتن خیانت نکن و این حرفها خودم هم از لحاظ جسمی و هم روحی تحلیل رفتم و شیر جوش رو بیخودی دادم بهش خورد الان پشیمونم و به هر کسی میبینم توصیه میکنم که همزمان با شیر خودت شیشه شیر هم بهش بده
نه خیلی سخت نبود یه بار چسب زخم زدم روش خندید و زد اونور و دوباره خورد چند روز بعد چسب سیاه برق زدم روش گفتم اوف شده نخورد رفت بازی کرد باز اومد دید گفت اووف گفتم اره تا شب اولین شب بهش دادم خورد خوابید و باز فرداش ندادم و شب هم ندادم بهش پشتشو مالیدم تا خوابید روزها همش میبردمش بیرون که حواسش پرت بشه ولی بچه ام خیلی همکاری کرد الهی بمیرم براش
2706