2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نوار بهداشتی کفایت میکنه بنظرتون؟
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا شکرت که منو لایق مادرشدن دونستی
ممنون دوستان.. تاینی جون من شهرستانم فمر نمیکنم اینجا چیزی بدن.. حتی بیمارستان خصوصی مامان نگارین جون. انشالله انشالله زود زود مامان میشی گلم.. منم دوسال منتظر بودم . فقط باید صبور باشی تا وقتش برسه.. انشالله زود زود..
شناسنامه و کارت ملی خودت و شوشو مهمترینه دفتر چه بیمه و سونوگرافیها و مدارک پزشکی هم خوبه باشه. اگه خصوصی هستی دیگه هیچی جز پول نمی خوای اما اگه دولتی هستی نوار بهداشتی بزدگ و لباس زیر اضافه مسواک و حوله و لوازم شخصی لیوان و این جور چیزا البته یه پکی می دن اما داشته باشی بهتره دستمال کاغذی پوشک بچه لباس بچه و کاا وسایل نوزاد. اگه طبیعی هستی یه چیزی برا سرگرمی جون یک روز نگهت می دارن و حوصلت سر می ره کتاب خوبه یا موبایلت و خلاصه این جور چیزا. اگه سزارین شدی احتیاج نداری چون از درد نمی تونی هیچ کاری بکنی. همین تازه غیر از پول و شناسنامه بقیه اش رو میسه بعدا برات بیارن
2714
منم از حالا دارم اماده میکنم...فعلا لباسای نی نی رو شستم و قراره پستونک و شیشه اش رو بجوشونم
خدایا سالم و صالح و عاقبت بخیر و قدم دار باشه [smiley]s/sm_50.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
ایشاالله به سلامتی دنیا بیاد عزیزم برا منم دعا کن
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
من میخوام دولتی زایمان کنم ، تو تهران ، الان بیمارستانهای دولتی آموزشی در راستای تشویق بارداری! هم ساک مادر و کودک میدن.که پرسیدم توش حتی مسواک و دمپایی و قاشق و چنگال و شورت هم داره و احتیاجی نیس چیزی ببرم، البته گفتن شورتش توریه !! و اگه دوست ندارم همراهم شورت بیارم، پوشک هم باید باشه ، نوار بهداشتی گویا جواب نمیده. برای نوزاد هم لباس میدن ولی برای احتیاط دو دست گفتن بیارم، یه شیشه با سر نوزادی که اگه به هر دلیلی نشد شیر بدم خودشون شیرخشک میدن ، فقط باید شیشه داشته باشیم. روکش توالت فرنگی وژل ضدعفونی دست هم لازمه، به اضافه مدارک
باران زودتر بر من بارید تا سبز شوم................ اسمم رویاست و اسم دخترم باران.... من آمادگی اطمینان کردن به خودم را دارم!....
لوازم آرایش و یه شال خوشرنگ برای تو عکس ها ، من میخوام یه مانتوی حالت روبدوشامی هم ببرم رو لباس بیمارستان بپوشم که عکسام خوشکل باشن!! بستگی به هوای شهرتون، قنداق فرنگی یا پتوی نازک هم ببر
باران زودتر بر من بارید تا سبز شوم................ اسمم رویاست و اسم دخترم باران.... من آمادگی اطمینان کردن به خودم را دارم!....
2706