2726
سلام. دوستان شنیدم زایمان دراب هم داره قیمتش چند میشه.اونایی که تجربه زایمان تواین بیمارستان ودارن راضی بودن
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
زایمان در آب داره اما چون شلوغه خیلی بستگی به این داره که اون روز که نراجعه می کنی خالی باشه یا نه فقط دو تا حوض داره اما خودشون خیلی توصیه نمی کنن. در هر صورت اگه می خوای اکبرآبادی زایمان خوب داشته باشی باید کلاسای آموزشیش رو بری که واقعا خوبن. زایمان طبیعی رایگان هستش و من اتاق زایمانش رو دیدم خوب بود همه اتاقهاش هم دوش داره . اما باید کلاسا رو بری وگرنه به جای یک مامای مسلط یه اینترن بی تجربه بالای سرته. بین کسایی که آموزش دیدن و کسایی که همین طوری اومدن فرق می ذارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس من کجا زایمان کنم گلم
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
2728
بهتره خودت یه روز صبح بری و از نزدیک ببینیش با بی ار تی ازادی خاوران راحت میتونی بری
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
مامای بیمارستان تهران کلینیک هم میگفت زایمان در اب دو تا اتاق داره خب اگه پر باشه که پره دیگه !!! .............اتاقه وی ای پی هم داره ..............اگه دوستان یگن کلاس اموزشی داره حتماااااااااااا بروووووووو ................ولی تو ایران اخرشم میبرن زایمان طبیعی معمولی بی حسی از کمر و زایمان بدون درد و اینها هم به ندرت حتی تو بیمارستانهای خصوصی میزارن ولی کلاس رفتن خوبه اتاق زایمان رو هم نشونت میدن اخر سر دیگه استرس نداری......