2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که طبیعی زایمان کردم چندوقت پیش بدون اپیدورال اما به نظرم وقتی بخیه بخواد ادم بخوره چه کاریه که خودشو علاف کنه تازه بعدش باید یه عمل ترمیمی هم انجام بشه سزارین کنی دردسرت کمتره
2720
وای فک میکنید سزارین اسونه دوره نقاهت بعدش با وجود بچه خیلی سخته.برای من که خیلی سخت بود کلی اذیت شدم باوجود کلی نیروی کمکی
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
2714
من دو هفته تا زایمانم نمونده با وجود اینکه همه میترسوننم ولی تصمیمم به زایمان طبیعی هستش عوضم نمیشه...میدونم چیزی که خدا گذاشته برا ادم بهتر از چیزیه که خود ادم صلاح میدونه
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
زایمان طبیعی برای بخیه هاش بیحشی میزنن که!
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
شراره جان بخیت تا کی درد داشت؟ سزارین هم بخیش درد داره هم جای بخیه البته بعضی ها از سزارین راضی هستن و اذیت نمیشن اما من که واقعا اذیت میشم همش فکر میکنم اگه بخوام یه بچه دیگم بیارم و دوباره بخوان همون جای قبلی رو بشکافن حیما داغون میشم واقعا این موضوع باعث ترس از زایمان مجددم شده
وید ویدی جان انشالله به سلامتی زایمان کنی پیشنهاد میکنم حتما حتما پیاده روی کن وفعالیت کن من که تا شب قبل زایمان خونه تکونی کردم صب رفتم پیش دکتر چون وقت داشتم برای چکاپ گفت وقتشه بستری شدم و دوساعته زایمان کردم
عزیزم ممنون.... بچه که درشت باشه یکم سخت تر میشه کارت ولی بچه من نهایتا 3200 میشه.... توکل بخدا برام دعا کنید
2706