2410
2553
بچه رو یک دفعه از شیر نگیر تو یک ماه این کارو بکن... هفته اول صبح تا ظهر نده ... هفته دوم عصرم نده هفته سوم فقط نصف شب بده و کم کم قطش کن خیلی اینجوری بهتره
  با احمق ها بحث نمیکنم   
من سعی میکردم یه مدت وقتی شیر میخواد سرش رو گرم کنم . و یع روز وصو گرفتم و یه سیر حسابی بهش دادم بعدشم یه حمد خوندم و از شیر گرفتمش . من چون پسرم از مو بدش میومد ، موهام رو میووردم جلو میگفتم بد شده . اما داروهای تلخ هم خوبه . فقط خودت گریه نکن و عادی باش .
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو 8 هفته این کارو کردم به نظرم به هیچ عنوان یه دفه این کارو نکن من اول شیر روز رو قطع کردم ظهر و شب واسه خوابوندن و درطول شب میدادم بعد مال ظهر رو قطع کردم بعد شب و مرحله آخر شیر در طول شب و قطع کردم واسه مزحله آخر استامینوفن زدم به سینم هر کدوم از مراحل هم 2 هفته زمان گذاشتم
2456
من خیلی راحت پسرمو از شیر گرفتم ، با اینکه فوق العاده وابسته بود ، رفتم یه امامزاده برا اخرین بار اونجا شیرش دادم و متوسل شدم و خدا روشکر خیلی خوب بود البته یه چند روز همسرم مرخصی گرفت و هر روز از صبح تا شب میبردیمش بیرون که مشغول شه شب هم دیگه از خستگی بیهوش میشد