2726
عنوان

هفته 38 بارداری

670 بازدید | 12 پست
سلام بچه ها از دیشب تا حالا فکر میکنم شکمم کوچیک شده ینی شکمم از قبل کوچیک بود ولی رشد نمیکنه خییییییلی نگرانم امروز شکمم به خواهرم نشون دادم گفت کوچیک نشده یذره افتاده بزرگتر هم نشده خیلی نگرانم بخدا، نوبت سونوگرافی برا دوشنبه دارم چیکار کنم
خوب نزدیک زایمان شکم حالت افتادگی پیدا میکنه گلم واسه همین به نظرت میادکه کوچیک شده نگران نباش سر زایمانت اگه واست زحمتی نیس دعا کن خدا واس همه ی منتظرا نی نی بده و اونایی که باردارن به سلامت 9 ماه رو پشت سر بذارن انشاا... زایمان رحتی داشته باشی و به سلامتی نی نی رو بغل کنی دوستم
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انالی جان بتات دخمله احتمالا زود رفت بالا.انشالله سلامت باشه الکی استرس نداشته باش.
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
.
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم