2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موژان جون
وقتی هنوز هم یک عده عقیده دارن اگر در ماه چهارم شوهر دستشو پهلوی چپ زن بذاره و دعا بخونه پسر میشه درحالیکه از همون لحظه تشکیل نطفه تکلیف جنسیت معلوم شده این عقیده های خرافی هم ادامه دارن
در این که دعا روی اب تاثیر می زاره شکی نیست چون از نظر علمی ثابت شده .بعد تو جایی که من هستم شرشر بارونه اسید چیه بابا می خواستم ببینم رو بچه داری اثر داره یانه
بارالاها من به خیری که بر من نازل فر مایی محتاجم
یکی از همین بچه های سایت باردار نمیشد که آب نیسان میگفت خورده و باردار شده اما من تا الان درمورد جنسیت چیزی نفهمیدم
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
سلام دوستان به لحاظ علمی در گذشته خالص ترین آب آب باران بوده که با خوردن این آب مشکلاتی مثل غلظت خون پایین میاد به همین دلیل برای خیلی از بیماری ها مفید شناخته می شده و به دلیل دعا ها و ادعیه که بر این آب خوانده می شه آب انرژِی مثبتی در خود زخیره می کند پس لطفا هر چیزی رو که می شنوید نه کورکورانه بپذیرید نه رد کنید
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
2706