2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته 18 سونو سه بعدی شک نکن دختره قطعاااااا
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2728
دکترا اینقدر تو یه روز سونو انجام میدن براشون اهمیتی نداره از روی بی تفاوتی میگن . تو فک کردی مطمءن نیست
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
حالا مگه حالتات چطوره که فکر میکنی ممکنه پسمل باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
خرید سیسمونی مال ماه ششم هفتمه
تمام ویار های پسرو دارم ولی به این چیزا اعتقاد ندارم عاشق دخترم هستم ولی کاش این همه پول میگیرن به منم نشون میداد اندام تناسلیشو نه که بیخیال و کج و معوج بگه 500 دادم
500تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
من پارسال انجام دادم 120
2706