بین این دو مدرسه ابتدایی دخترانه برای پایه اول کدومیک رو از نظر شاد بودن ، سطح علمی ، تربیت کودک و تعادل در زمینه آموزه های مذهبی تایید می کنید؟ 1- ابوعلی سینا - خ ستارخان - خسروجنوبی 2- ایران من - سعادت آباد - علامه شمالی
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. - جورج برنارد شاو -
شادان جان خودت از نزدیک باید بری ببینی. موقع تعطیل شدن مدرسه بری هم میزان مذهبی بودن مدرسه دستت میاد هم شاد بودن بچه ها هم تربیتشون. می مونه سطح علمی که اونم با چند تا از والدین صحبت کنی حدودی دستت میاد که راضین یا نه. فاصله هم فاکتور مهمیه. طولانی باشه بچه ابتدایی کشش نداره. اذیت میشه. وقتی دخترم کلاس اول بود خیلی تحقیق کردم واسه انتخاب مدرسه. نهایتا غیر از این کار چاره ای ندیدم. نتیجه تحقیقات چند سال پیش من: ایران من رو اصلا اسمشو نشنیدم نمیدونم. بوعلی معمولی بود.
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
مرسی آرشیداجان . بوعلی خیلی ادعای موفقیت داره. اینقدر برنامه ردیف کرد که من موندم اینا رو کی می خوان اجرا کنن؟ شنا،ژیمناستیک، باله ، شطرنج و ... هیچکدوم هم فوق برنامه نیست. راه بوعلی که دوره به ما . ایران من بیشتر باب میلم هست ولی تبلیغات بوعلی خیلی وسوسه کننده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد سوده هم که دخترم رو برای مصاحبه خواستن من پشیمون شدم و نبردمش. به دلایل زیادی منجمله کلاس گذاشتن های امروزی که مد شده و عدم امکان تماس مستقیم با مدیریت و شلوغی مجموعه. به نظرم یه ذره دنج تر باشه و مدیریت سهل الوصول تر باشه ارجحیت داره.
2728
بو علی به ما خیلی نزدیکه. من مصاحبه هم دخترم رو بردم و قبولش کردن البته برای پیش. و گفتن همین مصاحبه کافی هست تا به اخر. اما خوب اولا ساعتش از 7:30 تا 14:30 حتی برای پیش دبستانی. و اینکه قیمتش 6600000 راستش رو بخوای خیلی زیاد بود برای منم کلی ردیف کردن که اینطور و اینطور اما بازم ترسیدم گفتم شاید بچه هنگ گنه این همه با هم و البته خیلی هم سخت بود. و کلا خیلی انگار روی بچه تمرکز دارن اینطور که نشان میده دیگه زنگ زدن که کپی شناسنامه مادر و پدر و بچه رو بیارید با دسته چک. شوهرم هم گفت خودت برو اگر میلته خوشت امده چون نزدیکه من دو تا مدرسه دیگه هم دخترم رو بردم برای ازمون. هم پژوهشگران چون اون هم نزدیک بود و هم طلوع شمس توی دریان نو به دخترم گفتم از کدام خوشت امده اونی که توی یکم دریان نو بود از محیطش خوشش امد البته اونم خیلی قوانین داشت. بچه نباید با کفشی که توی خیابان هست بیاد مدرسه باید کفش جدا داشته نظم براشون مهم بود ساعت 7:15 دقیقه شروع میشه ساعتتش و برای پیش 11:30 تمام مبشه برای مدرسه هم ساعت خوب 13 خودم مد نظرم بو علی بود اما دخترم از ادم هاش خوشش نیامد منم نوشتمش طلوع شمس البته من مد نظرم مدرسه مذهبی بود و تمایل به روشنگر داشتم اما خوب ما ستارخان هستیم برام رفت و امد تا شهرک نمیشد برام مشگل بود. مخصوصا برای بچه پیش دبستانی برای نوشتن روشنگر حتی مصاحبه هم لازم نبود چون اشنایی با محیطش داشتم بچه رو دیده بودن حتی گفته بودند 19 اسنفد بیایید اسمش روی دفتر مدیر بود اما خوب دور بودنش من رو منصرف کرد حداقل برای پیش دبستانی سوده هم مد نظرم بود البته اما یه جا خوب شنیده بودم یه جا بد خودم ماندم چه کنم در هر حال با دور قمری و شمسی من طلوع شمس نوشتمش.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
راستش سوده رو اصلا پیگیری نکردم . با اینکه گفتند بیا ثبت نام ولی من گفتم تا شنبه وقت می خوام. من سعادت آباد برام ارجحه چون هم مسافتش کمتره و هم احساس کردم مدرسه شادتره. پس تا به اینجا مسافت برای همه انگار تو اولویته. به دخترم میگم کدوم بهتره ؟ میگه هر کدوم که بیشر می تونم بخوابم. بوعلی که گفت 7:15 تا 14:15. به این ترتیب بچه ساعت 6 باید بلند بشه که خیلی زوده. منطقه دو حوالی شهرک غرب و سعادت آباد چند جا رفتم ولی کامل زیر و رو نکردم. اگه کسی باشه که تجربه اش تو این محدوده از من بیشتر باشه خیلی خوشحال میشم...
مامانی بوعلی برای اول به من گفت 6600 با ناهار و برنامه های تابستونی به نظرم معقوله ولی محیطش خیلی خشکه
سلام عزیزم خووبی؟ نه قیمت رو نپرسیدم البته بو علی من وقتی رفتم اون خانمی که اسم و پرسید مامان دوستم بود من نشانختمشونوقتی اسم و فامیلم رو پرسید بهم گفت من رو نشناختی من مامان فلانی هستم اون من رو شناخته بود من نشناخته بودمش با دخترش یه مدرسه می رفتم همسایه خانه قبلی امون بود خودم خوشحال شدم اشنا دیدم اونجا. با این حال دخترم خوشش نیامد میگفت خیلی سوال میکرد ازم دختر من زود مچ میشه با بقیه اما خوب هر چی بود از اون خانمی که ازش تست گرفته بود توی بو علی خوشش نیامد پژوهشگران هم قبل از عید رفتیم ساعت یک تمام میشد و البته قیمتش پایه اش هم بهت گفته بودم اما خوب دخترم خوشش نیامده ود برده بودنش بالا سوال کرده بودن با اینکه دوستان پارک دخترم همشون پژوهشگران بودن همش گفت اون که اتاقش گاو داره من خوشم امده ماکت گاو داشته اتاقشون انگار این طلوع شمس. و انگار خیلی باهاش مهربون بودن نه ندیدم مامانشون من از همه نزدیک برام پژوهشگران بود چون سر خیابانمون هست اما دخترم هر چه بود خوشش نیامد بعدش هم مد نظرم بو علی بود که.. این هم دخترم خوشش نیامد البته این رو هم بگم به نظرم این قیمت برای پیش دبستان خیلی بود با این حال بازم اگر دخترم خوشش می امد می نوشتمش. حال یه ریسک کردم و طلوع شمس نوشتمش از مادرهاشون پرسیدم واسه طلوع شمس همه راضی بودن ان شالله که خیره باید ببینم چی میشه. البته این رو بگم خیلی مدیرشون نظم و بهداشت براشون مهم بود. همون کفش داخل مدرسه با بیرون فرق داره من هیچ جا این رو بهم نگفته بودند.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
شادان جان ببین اون منطقه چه مدراسی هست معرفت هستی رو سر زدی؟؟ شنیدم خیلی خوبه و دوزبانه هم هست اون هم یکی از اولیت هام بود اما دور بود برام سعادت اباد مد نظرت هست برو پرس و جو کن ببین چطوره
2706