ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکی بیهوشی یکی بیحسی بودم
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
چرا درد داره ولی زود دردش تموم میشه اگه دکترت قبول میکنه بگو وقتی تو اتاق عمل بیحست کردن سوند بزنند
خدایا شفای همه بچه های مریض ارزوی من است . به نیت شفای همه مریضها : اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم .
نه سوزش خیلی کوچیک داره زودی بی حس میشه هیچی نمیفهمی بین مهر ه ها میزنن برا من دو تا زدن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
انقدر دردش کم و لحظه ایه که نگو سوزنش خیلی باریکه ولی عالیه عالی برای من یکی از بهترین تجربیات زندگی ام بود
فقط یک چیز در زندگی به شمار می‌آید و آن، شادی‌ست؛ هیچ‌گاه نگذار کسی آن را از تو بگیرد.کریستین بوبن
سوند رو فقط وقتی وارد کرد درد داشت. بعدم که رفتم اتاق عمل با کمترین امکاناتآمپول بی حسی رو هم که من اصلا متوجه نشدم فقط دیدم پاهام دیگه تکون نمیخوره و بعدم دراز کشیدم یکم بعدش نی نی رو دیدم و بعدم اومدم تو بخش. زایمان من از یه سرماخوردگی هم کمتر واسم اذیت داشت.
2706