2733
2734
بچه ها این سوالا رو جواب بدین لدفن 1.نقشه شهر اصفهان رو از کجا بگیرم؟ یه نقشه درست و حسابی 2.جاهای دیدنی و سوغاتیهای کاشان و اصفهان رو بگین 3.سوغاتیها چه مارکی بهترن..؟ از گلابها و گز و بقیه چیزا 4.ادرس جاهایی که بشه خریدهارو انجام داد؟ 5.زاینده روز اب داره یا نه؟ کجاها رو حتما ببینیم و خیلی قشنگن؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سوال اول نقشه گیج میشی روی گوشیت جی پی آر اس فارسی نصب کن خیلی راحتتر و بهتره سوال دوم جاهای دیدنی کاشان حمام فین مدرسه ها خونه های قدیمی مثل خانه ایرانی.خانه منوچهری(توی نت بزنی عکساش میاد) دشت لاله های واژگون ابیانه هتل تاریخی و روستای ابیانه محشره جاهای دیدنی اصفهان میدان امام(عالی قاپو.مسجد شاه.بازارهای اصلی و جالب)توی میدون امامه میدام امام علی که تازه تاسیسه ولی جالبه آتشگاه باغ گلها باغ پرندگان موزه ها چهلستون هشت بهشت چهارباغ و...............
خدایا راضیم به رضای تو..................................
سوال سوم گز مارک مظفری و کرمانی بگیر حتما البته مرغوبیت گز و خوشمزگیش بستگی به درصد پسته اش داره هرچقدر درصد پسته اش یا بادومش بالاتر باشه خوشمزه تر و شیکتره اگه برای سوغاتی میخوای مارک گلابو نمیدونم فک نکنم فرقی داشته باشه
سوال چهارم منظورت از خرید چیه؟ خرید سنتی میدان امام و میدان امام علی خرید شیک پاساژ های کوثر.پارک.بلوار.مریم.ارکیده خیابون خاقانی.نظر.میر.شیخ صدوق جنوبی و شمالی.سعادت آباد
برای سوغاتی از کاشان میتونی گلاب بخری و اصفهان هم که معروفترین سوغاتیش گز هست ...من گز ارک رو توی خیابون چهارباغ عباسی بهتون پیشنهاد میکنم گزاش خوشمزه اس...اگه همین ماه میاین فکر میکنم فصل گلاب گیریه و قمصر کاشان واقعا دیدنی و قشنگه این روزها....همینطور آبشار نیاسر کاشان هم جای قشنگیه البته این جاهایی که گفتم از کاشان فاصله داره
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
یه پییشنهاد دیگه رستوران شب نشین اصفهان رو از دست ندین حتما یک شب برین ....خیابون آتشگاه هست
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
کوه صفه هم از جاهای دیدنی اصفهانه سالن بولینگ داره تله کابین رستوران کافه تریا و....
2706