2737
2734
ترشحات کرم رنگ با بوی خیلی تندی دارم.دارو هم که نمیتونم استفاده کنم.دکترم گفت تو لگن سرکه بشین.میترسم ضرر داشته باشه.کسی میدونه خطر داره یا نه؟
چرا دارو نمیتونی مصرف کنی میدونی که خدای نکرده اگر استفاده نکنی دارو کیسه آبت ممکنه سوراخ بشه
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گیس گلابتون یه دوره مترونیدازول استفاده کردم با کلوتریمازول واژینالی که دکترم داد حتی پماد خشکی واژن بهم داد برای تغییر پی اچ واژن ولی فایده نداشت.ماست پروبیوتیک خوردم.مدتها با سرکه سیب خودمو شستشو دادم اما فایده نداره.دکترم گفت تو لگن سرکه بشین.اما من میترسم برای جنینم ضرر داشته باشه
2738
فک کنم شما قارچ داری عفونت نداری یه نوع قارچ بارداری هستش تا آخر بارداری باهاته عزیزم
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
سرکه و جوش شیرین برای 2 نوع عفونته متفاوت ان اصلااا به جاییی هم ازش استفاده نکن
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706