2703
2553
پسر من اردیبهشت ماه سه سالش تموم میشه یه دختر ۹ ماهه هم دارم.باید پایان نامه ام رو شروع کنم... اما موندم چیکار کنم.میخوام پسرم رو هفته ای دو روز بذارم مهد...ولی نمیدونم دخترم رو چیکار کنم میترسم پرستار بیارم.... البته نمیتونم پرستار خوب پیدا کنم واقعا گیج شدم
ذهن همه چیز است
هرآنچه می اندیشی همان خواهی شد...
نمیتونم توی خونه باشم میخوام از الان شروع کنم پایان نامه هم که تموم شد یه کار هفته ای دو روز پیدا کنم برم...شوهرم مخالف پرستار و مهده واقعا نمیدونم چیکار کنم میخوام یه راه مطمئن باشه که بعدا همش نگه دیدی چی شد....بچه ها اذیت نشن
ذهن همه چیز است
منم تا حالا نتونستم به مهدو پرستار اطمینان کنم با شوهرم یه روز درمیون میریم سر کار نوبتی نگهش میداریم ولی خیلی سخته الان 14 ماهشه شاید سه سالگی مهد گذاشتمش شایدم نه
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم که کوچیک بود دانشگاه میرفتم هفته ای سه روز بیشتر وقتا شوهرم نکه میداشت بعد یه ترم بیچاره مامانم از شهرستان میومد نگهش میداشت که خیلی اذیت شد مامانم....میگفتم دیگه اون روزا گذشته و پسرم بزرگ شده میذارم مهد که دوبار باردار شدم و الان دخترم ۹ ماهس... ولی دیگه نمیتونم دو سال دیگه فقط بشینم خونه بچه داری کنم... خسته شدم
ذهن همه چیز است
2720
سلام سمیه جون درکت میکنم ، من یکی از دخترامو از 3 سالگی گذاشتم مهد ، البته مهدکودکو میشناختم ، دختر بزرگترم قبلش اون مهد بود ، بخاطر شناختی که داشتم از 3 سالگی گذاشتمش، اگه مهدخوبی پیدا کردی بزارش مهد، اگه خونتون تو محدودیه رسالت مهدکودک بچه های من مهدکودک قطره هاست.