2703
2553
عنوان

مهدکودک های سعادت آباد و شهرک غرب

3844 بازدید | 36 پست
سلام دوستان عزیز، میدونم که این بحث ممکنه تکراری باشه ولی متاسفانه هرچه گشتم مطالب اکثرن قدیمی بودن و اطلاعات کافی نبود. خواهش میکنم هرکس نظری یا مطلبی داره در مورد مهد های منطقه سعادت آباد و شهرک غرب اینجا بگه. واقعا به کمک نیاز دارم باید مهد بچه مو عوض کنم. کدوم مهد ها سه ستاره هستن؟ از نظر آموزش رفتار های اجتماعی (غذا خوردن، دعوا نکردن ، رعایت نوبت و ...) کدوم مهد ها برتر هستن؟ شرایط تغذیه ای کدوم مهد ها مناسبه؟
از نظر من آموزش علوم و ریاضی و ادبیات خیلی مهم نیست چون به وقتش توی مدرسه اینا رو یاد میگیرن از نظر من رفتار درست یاد بچه ها دادن و همینطور بازی کردن زیاد بچه مهم تره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام. سایه جان پسرم رو میبردم مهد پاتریس. خیابان پاکنژاد شمالی- خیابان مطهری. واقعاً راضی بودم. از تمیزی مهد. از بازیها و آموزشهاشون. از غذایی که به بچه می دادن. از رفتارشون با بچه ها. از کلاسهای آموزشی که برای اولیا می ذارن. از همه چیز خیلی راضی بودم. الان پسرم نمیره به دلیل اینکه از نظر ایمنی بدن واقعاً ضعیف بود از ابتدای تولدش و به طور مداوم همیشه سرماخورده بود. برای همین مهدش رو کنسل کردم که ای کاش می تونستم بازم بذارم که بره. هنوز که هنوزه خودش میگه کی مهد کودک من باز میشه که من باز برم پیش رویا جون. اینم شماره مهدش هستش. 22072242 مهد پاتریس. یه سر بزن. پسرم 7 ماه رفت و واقعاً راضی بودم. در ضمن پسر من از دو سال و نیمی رفت مهد.
برای جامعه فضیلت و اخلاق از نان شب هم واجب تر است.اگر جامعه ای شکست اخلاقی بخورد با هیچ نیرویی نمی توان شکست را جبران نمود. <افلاطون>
نسیم جون پسر من حدود یک ساله مهد میره، تا هفت هشت ماه تقریبا ماهی دوبار مریض شد. خیلی سخت بود. الان تقریبا بدنش عادت کرده ولی مشکلات دیگه ای هم هست . شما از مهد پاتریس غیر از مسایل بهداشتی ، از سایر مسائل راضی بودین درسته؟
درکل مهد کودک ها نمیدونم چرا اینقدر مسائل بهداشتی رو سرسری میگیرن. همشون هم توجیه میکنن که مهد کودک همینه همه بچه ها مریض میشن و ... درحالی که خیلی از کارهای غیر بهداشتی رو مطمئنن درمورد بچه خودشون یا عزیزانشون نمیکنن
سلام سایه جان. امیدوارم این متن رو بخونی. عزیزم من این مهد رو واقعاً دوست داشتم. اگر هم پسر من مریض میشه بیشتر به خاطر بدن خودش بود. ولی مهدشون واقعاً از نظر آموزش و تربیت بچه ها خیلی خوب بود. کتابهایی که به بچه ها دادن همه نتیجه تجربه خودشون بود. کتابها رو می دادن برای بچه ها چاپ می کردن. از کتابهای بازاری استفاده نمیشد. در کل از همه چیزش راضی بودم. از بهداشتش تعداد مربیهاش. نظارتشون و .... همه چیز عالی بود. ایکاش بازم میتونستم بذارم پسرم بره مهدش. باورت نمیشه این جمله ای هستش که روزی هزار بار میگم.
برای جامعه فضیلت و اخلاق از نان شب هم واجب تر است.اگر جامعه ای شکست اخلاقی بخورد با هیچ نیرویی نمی توان شکست را جبران نمود. <افلاطون>
2714
سلام پسر من سه سال و نیمشه ... کم کم احساس میکنم که موقع مهد رفتنشه ولی هر چی بیشتر میگردم سردرگم میشم... بیشتر نظرها نهایتا مال سال 93 بوده یا تا زمانیکه مثلا یه مامانی مهدی رو انتخاب کرده و اسم کوچولوشو نوشته ولی خیلی دلم میخواد بدونم بعد گذشت چند ماه یا یک سال که مطمئنا شناخت خوبی از مهد پیدا کردن بازم راضی هستن و کوچولوشون همونجا مونده یا نه. میشه خواهش کنم مامانایی که بچشون مهد میره یا الان دنبال مهد خوب هستن بیان ادامه همین تاپیک تا باهم تبادل نظر کنیم و نظرات به روز بشه؟
2706