2726
چی کار کنم ?الان هفته ی 39ام یعنی زایمانم دیر میشه ?تا سرش پایین نیاد ,
خدایا خودمو به خودت سپردم من و همسری رو یه لحظه هم تنها نذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تا الان نیومده دیگه سرش تو لگن نمیاد باید سز بشی دوستم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2728
من با یه مشاور مامایی صحبت کردم گفت بعد ازهفته 34 یا 37 دقیق یادم نیست بچه دیگه حرکت خاصی نمیکنه .حالا شاید برای یه عده استثنا باشه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
نه با پا نیست دکتر رفتم گفت همه چیش خوبه البته تو هفته 37.سرش پایینه ولی تو چکاب ک رفتم گفت سرش نیومده تو لگن
یعنی وقتی بعضیا ک کیسه ابشون تو هفته های 37و اینا پاره میشه بچه شون تو لگنه و زایمان طبیعی میکنن ?
میخوام بدونم چقدر طول میکشه تا سرش بیاد تو لگن ? یعنی اگه از امروز پیاده روی کنم تا اخر هفته اوکی میشه ?
2706