2737
2734
عنوان

قیمت به روز پرستار بچه

1533 بازدید | 8 پست
سلام خانوم ها، لطفا اگه میدونید بگید قیمت روزی پرستاری بچه چند تومنه؟ اگه بچه رو ببره خونه ی خودش چی؟ بچم فقط پنج ماهشه به نظرتون هنوز زوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من نشنیدم بچه رو با خودشون برمیدارن میبرن .. پرستار میگیری که بچت تو خونه خودش راحت باشه و بخوابه و با اسباب بازیهاش سرگرم باشه دیگه .. اگه قراره 7 صبح بره خونه پرستار خب ببرش مهد
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
منم نظر سمیرا جون رو دارم ............ اصلا همون اماده کردن و بیدار شدن و بردن و اوردنه سخته .........مهد هم همینه ......ولی پرستار خوبیش اینه که دیگه کلی کاره خودت سبک میشه ماهی هفتصد تومن ؟! واسه چند روز کار و چند ساعت در روز .........راضیه کم کاری نمیکنه؟ نمیگه بیشتر به من بدید من دیدم 500 تومن دادن بعد یهو غالشون گذاشته و رفته .......روش نمیشده بگه حقوقم رو زیاد کن حالا من گفتم واسه دو روز در هفته که بچه رو نگهداره و کار خونه رو هم بکنه 400 الی 450 تومن بدم ...............راضی نشده !!!! موندم وااالااااااا
2738