2737
2734
کاربران عزیز نرگس کوچولو به کمک نیاز داره. هر کس به هر روشی که می تونه به این طفل معصوم کمک کنه تا از این وضعیت نجات پیدا کنه. http://fararu.com/fa/news/229803/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%90-%D9%86%D8%B1%DA%AF%D8%B3 خدای بزرگ این فرشته کوچولو رو شفا بده امیدواریم هرچه سریعتر مشکلشون برطرف بشه و نرگس عزیز به شرایط عادی برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اه به این دنیا خدایا چرا اینقدر همه چی ناعادلانه است یکی در اوج رفاه و خوش بختی و سلامتی یکی هم در فقر و نداری و بیماری واقعا به پوچی رسیدم حالم بد شد این طفل معصوم و دیدم. یکی از بی دردی و رفاه میده براش گوش الاغی درست کنن و یکی از شدت درد به خودش میپیچه
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
دیروز با خودم میگفتم خدایا خب اگه همین فلانی که ماهی بالای 300 میلیون در آدمشه هر ماه فقط و فقط ده میلیون به این ادمای بی پول و مریضا کمک کنه چقدر از فقر و فساد جامعه کم میشه. حالا تصور کنید اگه همه خرپول ها هر پنج درصد از درامدشونو و صرف امور خیریه کنن چی میشه. اما دریغ...
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2738
فقط میتونم اشک بریزم لعنت به این دنیا من هر چی با این شماره تو ی لینک تماس گرفتم کسی بر نداشت اگر شماره حسابی چیزی جایی اعلام شده لطفا اطلاع بدید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1074676 تاپیک خرید از بلژیک و کانادا سایت فروش کارهای شیک و اورجینال termehshopping.ir
من مادر وپدر نرگس جون رو درک میکنم چون 2سال پیش همچین مشکلی داشتم با همه ی سختی ها این دوران بد رو پشت سرگذاشتم اما امیدم رو از دست ندادام ی نصیحت خواهرانه به مامان نرگس جون میکنم که ازخدا بخواه هرجه صلاح میدونه همون بشه بزور از خداوند چیزی رو نخواه امیدوارم ودعا میکنم دختره گلت خووووب بشه الهیییییییی امین
یا باب الحوائج بمیرم طفلک ایشالا خدا شفا بده طفل معصوم رو هرچی سنگه واسه پای لنگه ای خدا شکرت حالم خوش نیست خدایا به داد بنده هات برس
, پسر داشتن حس شیرینیه که من تجربه اش کردم و بارها خدا رو به خاطرش شکر میکنم....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم. اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده ....... وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا تنها عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره .....تنها عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم....
دوستان خوبم میتونین به زودی جزئیات بیشتر و نحوه ی کمک به نرگس عزیزمون رو در این تاپیک مشاهده بفرمائید....... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1103662&PageNumber=1
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
خانم تهرانی عزیز یک دنیا سپاس از حمایتتون
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2706