2726
عنوان

مهد کودک سمت جیحون

1187 بازدید | 15 پست
سلام مامانیا کسی مهد خوب أطراف جیحون ،شادمهر سراغ داره؟
ممنونتم به خاطر همه نگاهات خداجونم خیییییییییییلیییییییییییی دوست دارم خداجونم به خاطر همسر وفادارم به خاطر امیرعلی پسر خوشگلو نازم به خاطر همه همه زندگیم خداجونم تورو دارم غمی ندارم
کلریز من أمیر علی رو میخوام مرداد به بعد بزارمش مهد میره تو ٩ماه به نظرت میتونم لا خیال راحت بزارمش مهد
ممنونتم به خاطر همه نگاهات خداجونم خیییییییییییلیییییییییییی دوست دارم خداجونم به خاطر همسر وفادارم به خاطر امیرعلی پسر خوشگلو نازم به خاطر همه همه زندگیم خداجونم تورو دارم غمی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهد خوب نبوووود من محل کارم سر شادمهره دور وبر شادمهر کسی مهد سراغ ندارهههههه؟
2728
خوبه مهدش میدونین هزینه آش جقدره؟بجه ٩ماهه هم قبول میکنن؟
من خواهرزادم اونجامیرفت وکلی مهدعوض کردن تااونجا موندگارشد خبرندارم ازهزینه هاش ولی تنهامهدی بودکه خواهرم راضی بود از6ماه به بالا قبول میکنند
شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
مجبورم قربونت برم ممنونم از لطفت

بين مهدهاي جيحون، مهد گل مينا كوچه عطايي خوبه و مديريتش فرد منطقي با رفتار مناسب هستن، پسر من پنج ماه بدون مشكلي اونجا موند، ولي قبلش مهد كلبه طلايي كوچه خان بيگي بود كه فرد مسوول دفتر بسيار برخورد بد و طلبكارانه با مادران داشت و خيلي جيغ و پرخاشگري عاديه براشون حتي يكي از مربيان دائماً سر بچه ها جيغ و داد ميكنه، فرزندان خودشون هم بين بچه ها هستن و بطور محسوس آزادي عمل دارن و وقتي به بچه هاي ديگه آزار ميرسونن مسوولين مهد از بچه خودشون پشتيباني ميكنن و به بچه هاي ديگه برچسب غير اجتماعي بودن ميزنن و خيلي صريح ميگن پرستار بگيريد براي بچه تون اگر زياد ميخوايد دوربينو چك كنيد و سراغ بگيريد ... اينها تجربه شخصي من و چيزهايي كه خودم مشاهده كردم، انشااله بچه ها همراه افراد خوب و با اخلاق بشن هر جا كه ميرن

من خودمم دخترم این مهد بردم خیلی پشیمون شدم چون هیچ مدیریتی نظارتی رو بچه ها نیس بچه خودشون اونجاس برای همون آزادی عمل داره بقیه رو میزنه من بشخصه خودم دیدم یه بچه چند ماهه همینجوری تو حیاط ول کرد بچه روی تاب بود با صورت خورد زمین کاریم نکردن و اون نظرات بسیار خوبی که دارن اونا هم از طرف خودشونه که یبار دیدم با اسم پسرش el نوشته بود که مهد عالی با مدیریت بسیار عالی اینو گذاشتم که اولیا در جریان باشن ایناهیچیو بگردن نمیگیرن هر اتفاقی بیفته خدانکرده افتاده قبل انتخاب از چند نفر نظر بخوان وسلام

من فکر کنم شما اسم مهدهارو اشتباه زدین چون اون مهد بداخلاق که حتی به آدم جواب نمیده و سر همه داد میزنه گل میناست من بچه ام بعد بردن گل مینا شب ادراری گرفت که خدا رو شکر کلبه طلایی که افتتاح شد بردمش اونجا تا پیش دبستانی خیلی هم راضیم .

خدایی آدم خوبه با انصاف باشه

به نظر من بودن بچه خودشون اونجا مشکلی نداره اتفاقا اگه بچه اشون اونجا باشه خیال مادرا راحت تره از خیلی جهات ولی واقعا اونا هر کاری کنن و هر برخوردی داشته باشن ما فکر میکنیم چون بچه خودشون هست جانب داری میکنن ولی شاید اون بچه بیشتر از همه دعوا میشه و آسیب میبینه الان دیگه من به عنوان والدین آگاه ب نوشته و تاپیک و نظرات چند نفر اکتفا نمیکنم حتما رقیب و دوست و دشمن هم میتونن مجازی نظر بدن کار نگه داشتن کودک خیلی یخته و همه ما تو کارهامون صد درصد خطا داریم ی بچه تو خونه نگه میداریم ی جاش میشکنه بعد انتظار داریم چون به مهد پول میدیم اونجا اجازه هیچ خطایی ندارن واقعا زحمت کشن همه پرسنل تو همه مهدها باید ازشون ممنون باشیم خصوصا تو این ایام ک فرزند ما پرستارارو قبول میکنن اگه ی روز وقت بزاریم از ده تا مامان بپرسیم جلوی در مهد متوجه همه چیز میشیم اینقدر قضاوت نکنیم یاد بگیریم با هم مهربون باشیم در نهایت از پرسنل مهربون کلبه طلایی تشکر میکنم امیدوارم همیشه موفق و در اوج باشن

2706