2410
2553
عنوان

یک سئوال تخصصی

62674 بازدید | 47 پست
دوستان در خصوص مصرف حنا هر تجربه ای دارید بفرمایید ؟
آیا حنا برای پوست مضر است ؟
آیا حنا رنگ پوست را تیره می کند ؟ اگر تیره می کند تا چه میزان این تیرگی بر جای می ماند ؟
آیا حنا بی رنگ داریم ؟ آیا همان خواص حنا را دارد
بهترین مارک حنا چه چیزی است ؟
میزان و نحوه مصرف را ممنون میشوم را هنمایی بفرمایید ؟
من حنای بی رنگ استفاده می کنم تابستونا برای خنک شدن و کلا برای نرمی پوست با سدر قاطی می کنم. خیلی موثره. پوست رو خنک می کنه . خاصیت نرم کنندگی داره. تاحالا رنگیشو استفاده نکردم که ببینم تیره می کنه یا نه اما باید نارنجی کنه. درضمن گاهی مثل ماسک با مایت قاطی می کنم می ذارم روی صورت. خیلی آرامش بخشه و حالت لیفتینگ عمل می کنه یعنی پوستو سفت می کنه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا بهروز شما حنا رو واسه چی میخواید تا من بگم چه کاربردی داره
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
2720
از قدیم الایام حنا دارویی بسیار پر خاصیت شمرده می شده که حتی الان هم ازش به عنوان دارو تقویتی در شامپوهای مختلف استفاده می کنن. حتای بی رنگ هم داریم که همون خاصیت رو داره.
اگر حنا رو روی موهات بگذاری و به ذفعات تکرارش کنی رنگ موهات رو مشکی می کنه. چون تلورانس قرمز داره و این رنگ اگر روی هم انبار بشه به مشکی می زنه. البته دیگه نمی تونی رنگ شییمیایی استفاده کنی
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
بچه ها من دستور ماسک مو از حنا رو بهتون میدم و بعد از 3 بار استفاده معجزه اش رو میبینید
این دستور برای کساییکه موهاشون ریزش دارن و کم پشتن
من خودم تا الان چند بار این کارو کردم و به دیگران هم توصیه کردم
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
مریم پاییزی حنا بی رنگ تنها واسه این استفاده میشه تا گرمی زیر پوست بیرون بیاد و پوست توی فصل گرما ملتهب و جوش نزنه
حنا هیچ ربطی به روشن کردن پوست نداره و به قول دوستمون یه لیفتینگ عالیه
البته قبل از استفاده صورتتون رو با صابون گلیسیرینه و لیف خوب بشورید و بعد ماسک حنا رو بزارید
2714
اقا بهروز حنای تنها اصلا اثری نداره
شما از عطاری گیاه جفت به همراه حنا بگیرید و با هم قاطی کنید نسبت 3 به 1 یعنی 3 برابر جفت 1 برابر حنا و قبل از حمام به اندازه مناسب توی یه ظرف بخیسونید حدود نیم ساعت و موهاتونو نم دار کنید و از همون اول که رفتید حمام به سرتون بزنید و به مدت نیم ساعت بزارید باشه و اخر حمام بشورید (یک بار و فقط با شامپو بچه)
آقای بهروز من از دوره نوجوانی با داروهای گیاهی تقریبا آشنا شدم. تا اونجایی که می دونم حنای بی رنگ همون خاصیت رو داره و هیچ فرقی نمی کنه. راستی موهای شما چه رنگیه
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2706