2703
2553
عنوان

یک سئوال تخصصی

| مشاهده متن کامل بحث + 62680 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگه منظورتون پوست صورت باشه با یه کم خمیردندون یا رنگبر که تو داروخانه ها میفروشنیا قبل از گذاشتن حنا با کرم مرطوب کننده صورت و پشت گوش رو چرب کنید ولی اگه منظورتون کف سر باشه خوب بعد از چند بار شستشو و اینکه میتونید قبل از گذاشتن حنا رو مو کف سرتون رو با روغن زیتون چرب کنید هم مفیده هم کف سرتون رنگ نمیگیره...
2714
منم با نظر چند نفر که گفتن قبلش امتحان کنید موافقم حتما امتحان کنید

نا نا ئی خانم بگو اون شامپو که برای سفیدی مو استفاده کردین مارکش چیه ؟؟؟؟؟؟؟ممنون مشم جواب بدین
هرچه دلم خواست نه آن میشود .............هرچه خدا خواست همان میشود
حنا برای پوست خیلی مفیده ... گرما و بخار سر و صورت و پاها رو میکشه ...

من حنای عادی رو با ماست قاطی میکنم و به صورتم میزنم ... تو حموم وقتی بخار گرفته ....

و گاهی هم به موهام میزنم .... با چای و قهوه قاطی میکنم برای مو ... رنگ قهوه ای تیره در میاد ... ولی رگه های قرمز هم داره ...

برای مشکی شدن مو و همینطور کشیدن بخار سر میتونید از وسمه + ماست استفاده کنید .... برای آقایون خیلی بهتره ... رنگ مشکی پرکلاغی درمیاره و خیلی قشنگه ...

موفق باشید
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

سلام دوستان موی سرمن چند ماه ریزش زیادی داره چندین بارم دکتر رفتم داروهای مختلف استفاده کردم اما ریزشش همچنان ادامه داره واقعا حنای بی رنگ براریزش مو مفید هست ک من استفاده کنم ؟؟

2706