2726
عنوان

دادن آبمیوه به کودک یک ساله

7649 بازدید | 11 پست
سلام دوستان
پسر من سیزده ماهه است و از هفت ماهگی رفته مهدکودک. برای اونجا آب سیب و هویج مخلوط میکردم میگذاشتم. متاسفانه چون به شیرخشک آلرژی داره یک شیشه هم خودم براش شیرمیدوشم و میزارم. حالا مربی مهدش میگه مایعاتش کمه و گریه میکنه یا شیرشو بیشتر کن یا آبمیوه رو. شیر که دست خودم نیست . خودم را که بکشم در روز میتونم دویست سی سی براش کنار بزارم. گفتم شاید کنار آب هویج و سیب . بتونم آب انگور یا آب هندوانه هم بدم. نظر شما چیه؟ بد نیست براش؟ هیچکدوم که آلرژی زا نیستند؟ یا اینکه اصلا شاید آبمیوه زیادی براش خوب نباشه.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. از نظر غذا مشکل نداره ولی موقع خواب باید یک چیزی باشیشه بخوره و مک بزنه تا خوابش بره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
برای کودک زیر یک سال مرکبات و انواع توت ممنوعه بقیه میوه ها مشکلی نداره
من به دخترم که 11 و نیم ماهس آب هندوانه اب طالبی اب انگور و کلا هر میوهای که بتونم ابش روبگیرم دادم خدا رو شکر مشکلی هم نداشته
البته هر کدومشو که می دادم یه روز صبر می کردم اگه حساسیت نداشت دوباره بهش می دادم راستی هر دفعه یه آب میوه بهش بده که در صورتی که ایجادحساسیت کرد متوجه بشی
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2728
سولماز عزیزم من چهارماهگی بچه ام میدیدم که روی پاهاش حالت کهیری داده. بردمش دکتر آلرژی . یک تست داد که خیلی چیزها بررسی شد و تقریبا به همه اونها آلرژی داشت. مثل لبنیات . شیرخشک . خشکبار. تخم مرغ. غذاهای دریایی و ......
200 سی سی که خیلیه.شما شیر پاستوریزه بده.چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی که به زور شیر بدوشی.مهد که هست شیر جایگزین بده خونه شیر خودتو.بچه ها اونقدر به آبمیوه نیاز ندارن.
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
مامان پریناز جونم به شیر حساسیت داره . نمیتونم پاستوریزه بدم. دکترم هم میگه براش شیر بدوش.
آخه از کجا بدوشم. بیشتر از این نمیشه. هرچی که میگن شیر رو زیاد میکنه میخورم ولیییییییییی