2410
2553
عنوان

فراخوان مدلینگ کودک

13955 بازدید | 152 پست
با عرض سلام و احترام کاربران عزیز مهلت ارسال عکس برای فراخوان به پایان رسید تمامی عکسهای ارسال شده به گروه پوشاک دکتر بیبی ارسال شد
سلام چجور عکسی باید بفرستیم؟؟؟
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
برای من هر کاری میکنم آدرس باز نمیشه تا شرایطو بخونم.
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
شرایط همین یه خطی که خانوم تهرانی نوشته اینجا نوشتن منتها من منظورشونو از عکس نمیفهمم یعنی عکس با ژست خاصی مدنظرشونه؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2714
مری طلا شرایط همین یه خطی که خانوم تهرانی نوشته اینجا نوشتن منتها من منظورشونو از عکس نمیفهمم یعنی عکس با ژست خاصی مدنظرشونه؟؟؟؟؟؟؟؟ ______________________ نیاز به ژست خاصی نیست فقط صورت کودک واضح و روشن باشه
ممنون خانوم تهرانی عزیز
2706