2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جردن خیابان ارمغان شرقی. میدونم از 3 سالگی قبول میکنن. تا ساعت 3 هم بیشتر بچه رو نگه نمیدارن. پنج شنبه ها هم تعطیله. اگر هم بخوای باید از حالا رزرو کنی. میگن دو زبانه و خیلی خوبه اما من از چند نفر پرسیدم میگن بیشتر بچه های تازه به دوران رسیده‌ها اونجا هستن و به نظر من شاید از این نظر جالب نباشه.
یکی دیگه هم هست به اسم راهیان رشد فکر کنم یک کم بالاتر از ارمغان باشه. از پایین به بالا که میای سمت راسته.
میگن ستارگان به ظاهر بهتره اما اینجا تربیت بچه توش بهتره. البته اینم از 3 سالگی بچه قبول میکنن.
یک مهد کودک هم هست به اسم تیام توی شهرک غرب خیابون حسن سیف میگن مال مدیر قبلیه ستارگانه. شاید اونم خوب باشه
2456
بچه ها مرسی که نظر دادین. من دیروز رفتم. اما راستش بچه ام یک سال و نیمه است. یه مهد خوب بهم معرفی کنید که بچه ی این سنی رو هم قبول کنه. احتیاج فوری دارم.
2714
این دو تا مهدکودک از مهدهای خوب و قدیمی هستند

مهد پاکان :
خیابان مهیار ( اوایل خیابون)

مهد تابان :
خیابان روانپور - نبش کوچه ایثار

مهد راهیان رشد هم شنیدم خوبه
بالاتر از خیابون عاطفی
معمولا مهدکودکها از 6 ماهه به بالا قبول میکنن میتونی زنگ بزنی بپرسی ( تو گوگل بگردی شماره شون هست)

بله از مهدکودکهای خوب جردن هستن (البته باید بری ببینی)

یه مهدکودک دیگه هم هست تو ارمغان که دو زبونه ست اون هم شنیدم خوبه ولی متاسفانه اسمش یادم نیست
2706