2703
2553
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317418 بازدید | 1175 پست
یه پادری شکل ببعی

سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان

یا به عبارتی شان د شیپ
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
پتوی نوزاد
مولتی هاستر
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

gr2tebvwsiuxhrfs8teh.jpg

کلاه رو که اموزش دادم
گوش گذاشتن رو هم گه اموزش دادم
بعد از اینکه بافتتون تموم شد دور تا دورش رو با یه رنگ دیگه بافت شلال می زنیم که حاشیه خوشگلی دیده بشه.....بافت شلال بلد نیستین پایه کوتاه ساده بزنین

دو تا دایره درست می کنیم عوض چشماش

با 4 تا زنجیره یه حلقه درست می کنیم
رج اول: 8 تا پایه بلند
رج دوم: از هر پایه بلند قبلی دو تا (دو برابر میشه)
رنگ را عوض می کنیم
رج سوم: ذر این رج عوض پایه بلند شلال یا پایه کوتاه می بافیم یکی می بافیم در دومی یکی اضافه می کنیم (یک در میان اضافه می کنیم)
رنگ را عوض می کنیم
رج چهارم: دو در میان اضافه می کنیم.
رج پنجم سه در میان اضافه می کنیم
اگر خواستیم یک رج دیگر هم اضافه می کنیم تا چشمها درشت بشه ..اینکار را در صورتی می تونیم امجام دهیم که کلاه بزرگ باشه و جا برا چشمهای درشت داشته باشه
اگه کلاه نوزادیه عوض پایه بلند پایه کوتاه بزنید تا دایره ها کوچیکتر در بیاد و جا بشه

وقتی با سه رنگ چشمها رو تموم کردیم نوبت به ابرو می رسه..ابرو رو بافت شلال می زنیم تا نازک بشه...اندازش هم که معلومه از کجا تا کجاست
یعنی درست مثل شروع کردن کلاه
تنها تفاوت چشمها تعویض رنگهاست
این اموزش بافتن چشمها نیست اما کمک می کنه بهتون
qv87szhf2z8zhjucqqde.jpg
0h9oi2i7w3y01fv8mdf.jpg
2ooo0o78on9jfgs4vwyq.jpg
cactvvkuctbjjbo98f4.jpg
jekedojpiokxau8wpv0.jpg
njq30f4mr4nw0f4502.jpg

حالا نوکش
من اینطوری بافتم که راحت بود برام.........
با سه تا زنجیره یه دایره درست کنید
رج اول: (بستگی به بزرگی و کوچیکی نوکتون داره) 6 تا پایه کوتاه بزنی
رج دوم: سه تااز پایه کوتاهها رو از هر کدوم دو تا ببافید و بافت رو تموم کنید....یعنی بقیه پایه کوتاههای رج قبلی رو نبافید
اینطوری یه مثلث دارید..میخواهید قسمت پهن نوک زیاد تر بشه یا کمتر تعداددونه های بافته شده رو کم یا زیاد کنید

بند های زیر گوشی ها
از هر رنگی که بافتید تعدادی ببرید .بلند نخهاتون حدود نیم متر باشه (برای یه کلاه بچه 4 ساله) از وسط تا کنید و یکجا با قلاب از یه سوراخ تو راس گوشی رد کنید و گره بزنید.بعد گیس بافت ببافید
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
مولتی هاستر

مولتی هاستر
2720
خانومی هر کار میکنم عکس گلهای بنفشه دیده نمیشه. سایت خراب بود من سیوش نکرده بودم. گریهههههههههه

لطفا عکس بزرگشو برام بزار......
سایزشو کوچیک نکن و اون کد پیش نمایش رو بزار اینجا تا من بتونم برم عکس بزرگ رو سیو کنم.
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
2714
خانومی بیشتر عکسهات باز نمیشه...فکر کنم اشکال از سایت آپلودته.

اول برو از یه سایت آپلود دیگه که آپلوداش دائمی باشه عکسا رو دوباره آپلود کن و بعد همون پستهای قبلیتو ویرایش کن.
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
ملیحه جون عکسهای جدید باز نمیشه یا قبلیها هم مشکل پیدا کرده
من خودم میتونم عکسها رو ببینم
بقیه هم بیان بگن لطفا باز میشه یا نه
سلام خانومای هنرمند . لطفا اگر کسی میدونه چه جوری به انتهای بافتم دونه اضافه کنم برام توضیح بده . یه مدلی دارم میبافم که از آستین شروع میشه و به قسمت بدنه که میرسه باید دانه سر بگیرم و بافت رو ادامه بدم . روش اضافه کردن یک دانه رو پیدا کردم ولی اینکه بخوام تعداد زیادی اضافه کنم هم همینطوره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
قلاب یا بافت معمولی؟
اگه بافت دو میل رو میگی وقتی به انتها رسیدی و میخوای دونه هایی رو اضافه کنی مثلا ده تا سر میندازی و در رج برگشت اونا رو می بافی
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
فقط اومدم بگم نتم قطع شده
شما نا امید نشید دو سه روز دیگه میام دوباره با یه عالمه عکس خوشگل
یادتون نره به اینجا سر بزنید هههههههه
2706